Про ситуацію і наслідки прийняття антиукраїнського проекту закону від Міністерства Інфраструктури.

У 2017 році в Україну прийшли нові іноземні посередники, які обіцяли грандіозні поліпшення на ринку таксі, але результат виявився протилежним — якість і безпека послуг перевезення пасажирів погіршилися, рівень професійної підготовки водіїв різко знизився — в перевезення залучаються водії без будь-якого контролю загального стану здоров’я, психіки, наркологічної та алкогольної залежностей. Збільшилося число ДТП з важкими травмами.

При цьому заробіток водіїв суттєво знизився, а прибутки посередників суттєво зросли. (Зараз комісія з кожного замовлення у деяких посередників досягає 35%, раніше було в межах 10%)

Така жахлива ситуація вимагає втручання з боку держави і наведення порядку на ринку перевезень пасажирів на таксі. Але діюча корумпована виконавча влада в особі Мінінфраструктури навпаки всіляко підтримує існуючий хаос і нелегальне перевезення. (Приклад — ««Нелегали» Uber Shuttle).

У Міністерстві Інфраструктури, під особистим керівництвом Міністра Владислава Криклія, взагалі вирішили написати спеціальний закон для іноземних посередників, щоб вони змогли заробляти в Україні гроші, вичавлюючи життєві соки і майно з українців. При цьому, щоб іноземні компанії не платили ніяких податків в Україні, не несли абсолютно ніякої відповідальності ні перед пасажирами, ні перед водіями, які завдяки ініціативі Міністерства Інфраструктури будуть позбавлені будь-яких законних прав в Україні, і навіть не зможуть звернутися до українських судів, щоб захистити свої навіть мінімальні права перед іноземним посередником.

Скачати таблицю

Даний проект Закону повністю суперечить нормам чинного законодавства України. У, напевно одного з найбільш корумпованих сьогодні контролюючих органів (відповідно до частих публікацій про корупцію і хабарі в Укртрансбезпеці в ЗМІ) — «Укртрансбезпеці» — навряд чи раптом з’явиться бажання почати зрештою виконувати свої функції і контролювати нелегальних перевізників, не вистачить Укртрансбезпеці ні повноважень, ні людей, ні ресурсів на перевірку діяльності ні нелегальних перевізників, ні «індивідуальних перевізників» на замовлення і на таксі з дотриманням норм і стандартів на автомобільному транспорті. Така неконтрольованість ситуації з боку виконавчої влади призведе до ще більшого зниження якості цих послуг, і до збільшення смертності серед водіїв і пасажирів в результаті ДТП і інших випадків кримінального характеру під час надання послуг з перевезення на замовлення і на таксі.

Пропозиція ВГО «УТМА»: ми підтримуємо Міністерство Інфраструктури в частині звільнення від сплати податків певної групи пасажирських перевізників, але вважаємо, що необхідно надати можливість всім гравцям ринку пасажирських перевезень мати рівні умови роботи і рівні сплати податків, а тому пропонуємо Мінінфраструктури надати і автомобільним самозянятим перевізникам на таксі, які мають статус фізичних осіб підприємців, можливість купувати «патент» на рік чи місяць не сплачуючи жодних інших податків. А також пропонуємо Мінінфраструктурі звільнити всіх інших пасажирських перевізників, а ще краще за всіх представників малого бізнесу і мікропідприємництва (особливо самозайнятих осіб) від сплати всіх обов’язкових зборів і платежів передбачених Податковим Кодексом України.

Вважаємо пропозиції Міністерства Інфраструктури в частині створення особливих преференцій і звільнення від сплати податків в Україні іноземних компаній посередників на ринку пасажирських перевезень прямою корупційною нормою і прямою зрадою інтересів України. Цією нормою в частині привілеїв і можливістю роботи без сплати податків в Україні Міністерство Інфраструктури хоче знищити українські транспортні компанії, нахабно відстоюючи і лобіюючи інтереси іноземного бізнесу та іноземних держав. На наш погляд, такі дії Міністерства Інфраструктури, як державного органу, і Міністра, як державного чиновника, є неприпустимими, антидержавними і антиукраїнськими.

Міністерство Інфраструктури в своєму законопроекті не передбачає будь-якої відповідальності диспетчерських служб (посередників) ні перед пасажирами, ні перед водіями, ні перед державою Україна !!!

На наш погляд, даний проект закону під виглядом «солодких обіцянок» і заграванням діючої виконавчої влади з електоратом перед виборами, містить ряд корупційних норм, і є прямим лобіюванням інтересів іноземних компаній, яким Міністерство Інфраструктури бажає надати ряд вигідних преференцій і звільнити їх від сплати податків в Україні ціною збитків Державного бюджету України і ціною знищення вже існуючих вітчизняних законослухняних підприємств сфери таксі, а також малого бізнесу індивідуальних самозайнятих перевізників фізичних осіб підприємців.

ВГО «УТМА» підготувала лист на ім’я Прем’єр міністра України щодо ситуації, що склалася з просуванням даного корупційного і антиукраїнського Проекту Закону від Мінінфраструктури.

Скачати Лист

Источник

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

Водитель Uber возил людей 11 месяцев с недействительными водительскими правами.

На youtube канале Таксист Анархист появилось видео, водитель Uber иностранец, возил людей одиннадцать месяцев с водительскими правами которые недействительные в Украине. Водителю Uber выписали штраф, после чего он пошел домой, будет ли он дальше возить людей, вопрос остается открытым. В конце ролика Таксист Анархист рассказывает о том что недействительные водительские […]