Портленд заборонив Uber і Lyft використовувати…

У Портленді заборонили використання системи розпізнавання облич. Інші міста США також, швидше за все, наслідують цей приклад.

Портленд став першим містом в США, в якому заборонили використання систем розпізнавання обличчя, оскільки вона може порушувати конституційні права громадян.

Як повідомила телекомпанія CNN, цю заборону одноголосно підтримали члени міської ради.

Заборона негайно поширюється на всі міські департаменти, в тому числі на управління поліції.

Крім того, банки, цілодобові магазини, лікарські кабінети, розважальні заклади, ресторани, готелі та пункти оренди, станції громадського транспорту, сервіси таксі Uber і Lyft також стали місцями, де використання технології тепер заборонено законом.

Приклад Портленда можуть наслідувати Бостон, Окленд, Сан-Франциско та інші міста.

Варто зазначити, що в Сан-Франциско, Окленді та Сомервіллі вже добилися заборони на використання цієї технології в держустановах.

Джерело

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

В Днепре пьяный таксист Bolt катался по улицам (видео)

В Днепре на улице Байкальской, 40 патрульные остановили автомобиль Renault Logan. Это была машина службы такси, а за рулем транспортного средства был 39-летний мужчина. Об этом сообщает dnepr.express. Инцидент произошел вечером 10 сентября. Во время общения правоохранители поняли, что мужчина пьян. Ему предложили «дыхнуть в трубочку». Но таксист в присутствии двух свидетелей […]
error: Content is protected !!