Платити більше мінімального тарифу

Платити більше мінімального тарифу вимагав водій таксі у тернополянки і замкнув її в салоні авто

У соцмережах активно обговорюють ситуацію, що трапилась із місцевою жителькою.
Тернополянка очікувала на комфортну поїздку, а отримала багато хамства та вимогу платити більше тієї суми, що була вказана на лічильнику.

«Я викликала таксі від Подолян до Злуки. На лічильнику показало 25 гривень. Я дала гроші ічекала на здачу. А водій сказав, що я можу сама їздити за 35 гривень, а він за такі гроші не буде. Я взлилася і відмовилась платити. На шо той, заблокував дверні замки і почав їхати у зворотному напрямку. Від’їхав далі, і з криком висадив мене з малою дитиною на руках»,- пише Соломія (збережено оригінальний текст автора).

Тернополяни активно коментують ситуацію, що склалася.
«Неодноразово, таке траплялось, що платила більше, але сперечатись не хотіла», — коментує пані Ірина.
«Не натрапляла на таких, але чула, що є багато хамовитих водіїв у місті»,- пише пані Оксана.

Загалом, тернополяни обурються і розповідають свої історії невдалих поїздок у таксі, радять звернутись у диспетчерську службу, та розібратись у ситуації, що склалася.

Джерело

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

AI будет следить за поведением водителей такси в Дубае

Как сообщает издание Khaleej Times, технологии искусственного интеллекта (AI) будут внедрены в Дубае для мониторинга поведения водителей такси на дороге, позволяющие выявлять слабые стороны профессиональной деятельности таксистов, сидящих за рулем. Эта система позволит Управлению автомобильных дорог и транспорта (RTA) отправлять предупреждения водителям или направлять их на переобучение в случае повторных нарушений, […]
error: Content is protected !!