Підрозділ Google Waymo робить роботаксі платним і починає працювати в Каліфорнії

Компанія Waymo, підрозділ Alphabet, отримала остаточний дозвіл на роботу своїх безпілотних таксі в Каліфорнії і з 21 серпня почне стягувати плату за послуги роботаксі у Сан-Франциско. Про це повідомляє Elektrek.

Минулого тижня комісія з комунальних послуг Каліфорнії видала остаточний дозвіл, що дозволяє службам безпілотних таксі Waymo від Google і Cruise від GM працювати в штаті в режимі 24/7.

Обидві компанії наразі надають послуги таксі лише в Сан-Франциско, хоча Waymo тестує безпілотні поїздки зі своїми співробітниками в Лос-Анджелесі, а Cruise почне робити це найближчим часом.

Waymo надіслала електронного листа своїм поточним користувачам Waymo One, повідомивши їх про введення плати за проїзд з наступного тижня. У повідомленні Waymo вказала кілька моментів про свою систему оплати проїзду:

  • Ми прозоро підходимо до ціноутворення – ви завжди будете знати вартість поїздки до того, як забронюєте її;
  • Ми розраховуємо вартість вашої поїздки за найпрямішим маршрутом. Навіть якщо автомобіль змінить маршрут або адаптує маршрут у несподіваний спосіб, вартість не зміниться;
  • У більш завантажений час, наприклад вночі та на вихідних, ціни можуть бути вищими, щоб допомогти керувати попитом на поїздки;
  • Наша послуга «Транспортні засоби, пристосовані для людей в інвалідних візках» (WAV) поки що залишатиметься безкоштовною.

Waymo ще не опублікувала структуру тарифів. Щоб дізнатися фактичні тарифи, доведеться перевірити застосунок.

Waymo стверджує, що найбільш завантаженими є вечори у будні дні і весь день на вихідних, з винятковим навантаженням у п’ятницю і суботу ввечері.

Система може стати ще більш завантаженою, оскільки Waymo розгортається для більшої кількості користувачів.

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Next Post

У піарника «Київстар» випав смартфон в таксі Bolt, повернути його стало проблемою:

«Дали номер водія через 5 годин беззмістовного листування», про це в Facebook написав PR-спеціаліст компанії «Київстар» Олександр Фесенко. Справа в тому, що коли Олександр виходив із таксі сервісу Bolt, у нього в салоні випав телефон. За словами потерпілого, він помітив це через 10 хвилин. «Спроби дозвониться на свій же номер — нуль реакції. Години 4-5 я витратив на переписки з вами. Суть переписок майже всіх: „Напишіть […]