Офіційна позиція та коментар компанії Еліт-Таксі стосовно скандального відео

На свої сторінці у facebook Київ Оперативний повідомляє:

Перерва на травичку Таксюрик на #Peugeot (#AA6846TO) заїхав у двори на вулиці Федорова, щоб перепочити. Покурив травички, випив каву і погнав далі возити людей. Ну, хотів погнати, але був зупинений патрульними. Їхати до лікаря-нарколога відмовився. Еліт-таксі, еліт-водій, еліт-протокол.

На нашій сторінці у Facebook компанія Еліт-Таксі прокоментувала відео.

Офіційна позиція та коментар компанії Еліт Таксі стосовно перевізника та водія з яким співпрацює компанія та відео про якого розповсюджують наразі в соціальних мережах.

Ми відкрито заявляємо про те, що така ситуація та поведінка водія є недопустимою для компанії Еліт Таксі. Ми вперше стикаємося з подібною ситуацією і зробимо все можливе, щоб недопустити подібного в майбутньому. Для нас це абсолютно нетипова ситуація, адже щодня вже більше 22 років ми надаємо безпечні та комфортні послуги таксі.

В зв’язку з тим, що даний відеозапис є неповним чи змонтований з частин, що не надає повної картини того, що відбувалося, ми розпочали, власне, внутрішнє розслідування. Водія в примусовому порядку, в присутності нашого представника ми відправили на проходження експертизи в медичну клініку для здачі аналізів та проходження тесту.

Компанія Еліт Таксі обов’язково повідомить про результати експертизи та свої подальші дії по відношенню до даного перевізника та водія.

Якщо факт неправомірної поведінки водія підтвердиться – ми всіма силами будемо сприяти Національній поліції, щоб водій був притягнутий до відповідальності та отримав гідне покарання.

Через дві години після даної відповіді на сторінці Еліт-Таксі у Facebook з’явилось повідомлення. Водій пройшов тест у клініці Борис і результат аналізу «НЕ ВИЯВЛЕНО ЖОДНИХ ОЗНАКІВ НАРКОТИЧНИХ РЕЧОВИН».

Хочемо повідомити, що у присутності працівників компанії Еліт Таксі водій пройшов тест на визначення наркотичних речовин по 10 показникам в відомій медичній клініці Клиника Борис

Результат аналізу — НЕ ВИЯВЛЕНО ЖОДНИХ ОЗНАКІВ НАРКОТИЧНИХ РЕЧОВИН!!! Фото проведення аналізу та результати, за згодою водія та представників Компанії, публікуємо.

Завтра, 05.01.2021 передамо офіційні підтвердження тесту та документи представникам Національна поліція України. Будемо просити повернути, вилучене, посвідчення водія. ЗМІ та соціальні групи, які, можливо, не розібравшись в ситуації, передчасно розповсюджували недостовірну інформацію просимо спростувати недостовірні публікації. Компанія Еліт Таксі, як публічна та законослухняна компанія дякує всім хто з розумінням поставився до даної ситуації.

Дякуємо за пильну увагу до нашої компанії, за те що вказуєте нам на наші недоліки та допомагаєте зробити наш сервіс кращим. Дякуємо нашим клієнтам за більше ніж 22 річну довіру, як надійному та комфортному перевізнику на ринку таксі Києва.

Наш девіз залишається незмінним: Ви — довіряєте, Ми — гарантуємо!

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

У Києві помер водій таксі за кермом автомобіля.

У нашій спільноті у Facebook, користувач Yuriy Batkovitch поділився сумною новиною, помер прямо за кермом водій таксі, попередньо сталась зупинка сердця. Трапилось це сьогодні, 12 січня, на вулиці Бальзака, 66/21 в Деснянському районі Києва. В коментарях користувачі пишуть, що цього ж дня можливо помер ще один водій. Місяць тому вже був […]
error: Content is protected !!