НА ВІННИЧЧИНІ ВИЯВИЛИ 62 ФАКТИ НЕЛЕГАЛЬНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ

З початку року у Вінницькій області виявлено 62 факти нелегального перевезення пасажирів та складено 23 акти недодержання вимог законодавства про автомобільний транспорт під час перевезення пасажирів і вантажів, повідомляє Vlasno.info з посиланням на Вінницьку ОДА. 

За результатами роботи спільних робочих груп, оглянуто близько 2 тисяч транспортних засобів, що надають послуги з перевезення, виявлено 698 порушень правил дорожнього руху.

Про організацію заходів за габаритно-ваговим контролем в області доповів начальник управління розвитку транспорту ОДА Віталій Мизюк.

За його словами, управління розвитку транспорту ОДА здійснює постійний контроль та моніторинг недопущення діяльності нелегальних перевізників на Вінниччині. Так, з початку року працівниками Управління Укртрансбезпеки у Вінницькій області виявлено 62 факти нелегального перевезення пасажирів та складено 23 акти недодержання вимог законодавства про автомобільний транспорт під час перевезення пасажирів і вантажів.

Окрім того, складено 39 протоколів про адмінправопорушення на фізичних осіб, які провадять господарську діяльність з перевезення пасажирів на таксі без державної реєстрації як суб’єкта господарювання, вісім протоколів на водіїв, що здійснювали перевезення пасажирів на таксі транспортними засобами, які зареєстровані в іншій державі. 

Джерело

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

Інвестують $800 млн. Uber планує повністю перейти на електротранспорт за 20 років

Сервіс таксі Uber планує інвестувати $800 млн, щоб допомогти водіям перейти на електротранспорт. Сервіс таксі Uber планує до 2040 року стати мобільною платформою з нульовим рівнем викидів і виконувати з 100% поїздок на електротранспорті. Про це йдеться в повідомленні компанії. Компанія готова інвестувати в цей проект $800 млн. Гроші роздадуть водіям по всій […]
error: Content is protected !!