Клієнти Uber в Лондоні тепер мають можливість обирати між електромобілем і звичайним авто

Клієнти Uber в Лондоні отримали можливість вибрати для поїздки електромобіль замість гібридного, дизельного або бензинового авто, повідомляє Forbes з посиланням на Financial Times. Сервіс Uber Green доступний з 29 березня для поїздок, що починаються в центрі Лондона (Зона 1), в подальшому планується його ширше впровадження в столиці Великобританії.

Зараз тільки 1600 водіїв Uber в Лондоні мають електромобілі. Всього в британській столиці працюю понад 45 000 водіїв компанії. Щоб стимулювати їх перехід на повністю електричні транспортні засоби, Uber пропонує знижену до 15% плату за обслуговування.

Впровадження електромобілів передбачено планами Uber стати «платформою з нульовим рівнем викидів» до 2040 року. Великобританія – найбільший європейської ринок Uber. Серед жителів Лондона, за даними Bloomberg, 3,5 млн осіб користуються додатком компанії кожні 90 днів.

Саме Лондон повинен у 2025 році стати першим містом, де поїздки, замовлені через сервіс, будуть здійснюватися на транспорті, позбавленому шкідливих викидів.

«Сьогодні, коли міста знову починають відкриватися, у нас є унікальна можливість сприяти екологічно чистому відновленню за рахунок того, що кожен автомобіль в додатку Uber в Лондоні стане повністю електричним», – заявив виданню регіональний менеджер Uber в Північній і Східній Європі Джеймі Хейвуд.

Нагадаємо,  Верховний суд Великобританії ухвалив, що водіїв Uber слід вважати співробітниками компанії, а не самозайнятими.

Джерело

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

Uber заплатить понад мільйон доларів сліпій клієнтці за те ...

Uber заплатить понад мільйон доларів сліпій клієнтці за те, що водії 14 разів відмовлялися везти її із собакою-поводирем. Сервіс замовлення поїздок Uber заплатить $1,1 мільйона сліпій американці Лізі Ірвінг, оскільки водії 14 разів відмовлялися везти її через собаку-поводиря, ображали або висаджували не в тому місці. Незалежний арбітр постановив, що водії дискримінували […]
error: Content is protected !!