Інвестують $800 млн. Uber планує повністю перейти на електротранспорт за 20 років

Сервіс таксі Uber планує інвестувати $800 млн, щоб допомогти водіям перейти на електротранспорт.

Сервіс таксі Uber планує до 2040 року стати мобільною платформою з нульовим рівнем викидів і виконувати з 100% поїздок на електротранспорті. Про це йдеться в повідомленні компанії.

Компанія готова інвестувати в цей проект $800 млн. Гроші роздадуть водіям по всій Європі, в США і Канаді, щоб вони могли перейти на автомобілі з нульовим рівнем викидів.

«Люди в усій Європі втомилися від заторів і забруднення повітря. Використання електромобілів є ключем до розв’язання цих проблем. І найкраще почати з водіїв, що проїжджають багато кілометрів щодня», — зазначив генеральний директор Transport and Environment компанії Вільям Тодтс.

Ініціатива торкнеться як легкових автомобілів, так і громадського, і мікротранспорта. В рамках цього плану, компанія планує до 2025 року перевести на електротранспорт 50% поїздок в містах в семи європейських столицях (Амстердамі, Берліні, Брюсселі, Лісабоні, Лондоні, Мадриді та Парижі).

У заяві компанії йдеться, що Uber уклав ряд партнерств в галузі, щоб зробити простішим перехід на електромобілі для водіїв сервісу. Зокрема, Uber підписав угоду про стратегічне партнерство з Renault-Nissan

В Україні Uber забезпечує пільгові тарифи для водіїв Uber Green на зарядних станціях Yasno і Toka.

У Великобританії і Франції Uber домовився з місцевими компаніями про поліпшення інфраструктури для зарядкті електрокарів.

Джерело

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

Російський сервіс «Яндекс.Таксі» продовжує роботу у Львові під іншим брендом

Американська платформа з виклику автомобілів Uber працює в Україні і, зокрема, у Львові через компанію-посередника, яка зареєстрована у РФ і має зв’язок з сервісом Яндекс. Про це розповів у програмі «Стінка на стінку» голова Асоціації вільних профспілок автотранспортників України Андрій Корчинський. Крім «російського сліду» Uber, так звані онлайн-сервіси, які заполонили ринок таксі […]
error: Content is protected !!