General Motors розширює географію безпілотних таксі Cruise

Концерн General Motors оголосив про вихід сервісу безпілотних таксі Cruise за межі Каліфорнії. Протягом найближчих трьох місяців автономні «перевізники» на базі Chevrolet Bolt та інших моделей почнуть возити пасажирів по Остіну, штат Техас, і Феніксу в Арізоні. Cruise, що на 80 відсотків належить General Motors, сподівається вийти на один мільярд прибутку на рік до 2025 року, проте поки що у стартапу великі проблеми з рентабільністю.

Cruise нещодавно отримав необхідні дозволи влади на перевезення пасажирів у Феніксі, штат Арізона, де стартап з 2020 року співпрацює з великою торговою мережею Walmart. Минулого року автопарк безпілотників, які возять товари, було розширено, а нинішнього року Walmart став інвестором Cruise.

У 2022 році Cruise запустив повноцінний таксі-сервіс з автономними автомобілями у Сан-Франциско, де знаходиться головний офіс стартапу. Тобто із пасажирів почали брати гроші за поїздки на безпілотниках, які раніше працювали в тестовому режимі. У каліфорнійському парку Cruise числяться близько 30 «розумних» таксі на базі електричного Bolt, які випускає завод в Оріон Тауншип у штаті Мічиган.

Спочатку бізнес Cruise у Техасі та Аризоні приноситиме невеликий дохід, однак у 2023 році на дороги випустять більше роботаксі, і прибуток збільшиться, сподіваються в компанії. До 2025 року Cruise має вийти на дохід в один мільярд доларів на рік, сказала представник Cruise Тіффані Тесто.

Однак поки що стартап тільки витрачає гроші GM: повідомлялося, що тільки за другий квартал 2022 року збитки від Cruise склали 500 мільйонів доларів. Тобто у день концерн втрачав на свій підрозділ безпілотних таксі близько 5,5 мільйонів доларів.

Джерело

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

Суд в США засудив ексглаву служби безпеки Uber

Суд в США засудив ексглаву служби безпеки Uber до 8 років ув’язнення — у 2016 році він приховав масовий витік даних клієнтів, відкупившись від хакерів. Суд присяжних у Сан-Франциско визнав колишнього очільника служби безпеки Uber Джозефа Саллівана винним у перешкоджанні розслідуванню. Джо Салліван приховав витік даних у 2016 році, заплативши […]
error: Content is protected !!