Ціни на Uber у Великій Британії зросли, 27фунтів за 5км

Через найбільший за 30 років страйк транспортників у Лондоні різко зріс попит на таксі та оренду авто, при цьому ціни на Uber злетіли, а сервіс Bolt «ліг» додаток.

21 червня в Лондоні розпочався наймасштабніший з 1990-х років страйк працівників залізничного транспорту та метро.

Після скасування більшості поїздів пасажири кинулися замовляти таксі та орендні авто, проте ринок не витримав такого напливу.

«Користувачі сервісу Bolt не могли замовити таксі через додаток: на екрані з’являлося повідомлення, що «операція не може бути виконана»», — йдеться в повідомленні. Причиною відмови в роботі програми стала «внутрішня помилка сервера».

Сервіс виклику таксі Uber за умов підвищеного попиту на послугу різко підняв ціни. Вони злетіли настільки, що викликали в багатьох пасажирів шок.

За поїздку на 5 км таксисти вимагали £27 (973грн по курсу 36грн за фунт)

Передбачаючи транспортний колапс, влада Лондона закликала мешканців утриматися від поїздок містом у дні страйку, призначеного на 21,23 та 25 червня.

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

Жінки для жінок: Bolt у Польщі запускає нову послугу

Нова опція дозволить захистити пасажирок від травматичних ситуацій. Уже в липні сервіс Bolt у Польщі планує додати нову опцію для пасажирок. Як пише Gazeta Wyborcza, послуга «Жінки для жінок» дозволяє викликати таксі з водійкою. В такий спосіб мають намір запобігти зґвалтуванням, від яких, на жаль, досить часто потерпають пасажирки в сусідній країні. Аналогічні […]
error: Content is protected !!