Британська профспілка водіїв виступила проти Uber

Британські водії звинувачують Über у фаворитизмі під час розподілу робочих місць

Компанія Über була звинувачена британською профспілкою водіїв у тому, що вона демонструє фаворитизм у розподілі робочих місць. Спілка водіїв і кур’єрів повідомила про правову проблему, намагаючись зрозуміти, як алгоритми компанії Über пов’язують водіїв із запитами на поїздку. Про це повідомляє BBC.

Профспілка хоче, щоб Über була більш прозорою стосовно того, як зібрані нею дані впливають на драйвери та чи ведуть вони до фаворитизму. Своєю чергою Über неодноразово заявляла, що вона не керує своїми водіями.Профспілка вважає, що Über стежить за роботою водіїв, і стверджує, що фірма відзначає випадки пізнього прибуття, скасування роботи та скарги клієнтів на ставлення або неналежне поводження.

«Uber здійснює контроль за допомогою даних та автоматизованого прийняття рішень. Компанія також блокує доступ до інформації у профілях водіїв», — сказав The Guardian Антон Еккер, адвокат з питань конфіденційності.Профспілка стверджує, що згідно з правилами Загального регламенту щодо захисту даних (GDPR) водії Über мають право доступу до даних своїх профілів.

Профспілка просить районний суд Амстердама, де знаходиться штаб-квартира Uber у Європі, наказати компанії виконувати закон про захист даних. Це відбувається на тлі того, що Über готується оскаржити рішення британського суду про те, що її водії є робочими, а не незалежними підрядниками.

Джерело

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

Uber запустил в Украине новую категорию Uber Comfort

Сервис Uber с сегодняшнего дня предлагает своим украинским пользователям новую услугу Uber Comfort. В дополнение к UberX, Select, Van, Black, Green и Shuttle, пользователи Uber теперь также могут выбрать опцию Comfort в приложении Uber и заказать поездку в комфортном автомобиле с опытным водителем с высоким рейтингом. Услуга будет доступна в приложении во всех городах Украины. Заказывая поездку […]
error: Content is protected !!