Bolt з’явиться одразу в двох містах України ― Білій Церкві та Сумах

Компанія Bolt продовжує розширювати географію платформи для замовлення поїздок в Україні. Починаючи з 25 лютого, сервіс запускається в Білій Церкві та Сумах. Про це “Журналісту” повідомили в пресцентрі компанії.

Жителі цих міст зможуть замовляти доступні та комфортні поїздки через мобільний додаток Bolt. Нових користувачів чекають знижки на поїздки до 50%. Користувачі, які порекомендують сервіс друзям і знайомим, зможуть взяти участь в акції «Приведи друга ― отримай знижку на поїздку».

Ціна поїздки в Білій Церкві стартує від 15 грн, а в Сумах ― від 19 грн. У додатку Bolt діє зручна система оплати. Пасажир може оплатити поїздку готівкою або за допомогою банківської картки. Для користувачів пристроїв Apple також буде доступний зручний сервіс Apple Pay.

Для поліпшення якості сервісу передбачений зворотний зв’язок. Після прибуття до потрібної локації пасажир може оцінити поїздку і залишити чайові водієві. Завдяки оцінкам користувачів формується рейтинг водіїв. Така система рейтингу дозволяє постійно покращувати сервіс і співпрацювати тільки з кваліфікованими водіями.

Компанія Bolt пропонує водіям вигідні умови співпраці та бонусні програми: нульова комісія для активних водіїв і бонуси для тих, хто забрендує авто. Крім того, знижки для користувачів не позначаються на заробітку водіїв: компанія Bolt повністю компенсує різницю в ціні.

«Ми вперше запускаємо сервіс одразу в двох містах України ― Білій Церкві та Сумах. Ми займаємо провідну позицію на українському ринку замовлення поїздок і приходимо в нові міста з якісним сервісом для пасажирів і вигідними умовами співпраці для водіїв», ― коментує керівник напряму райд-хейлінгу компанії Bolt в Україні Сергій Павлик.

Платформа для замовлення поїздок Bolt активно розвивається і розширюється в Україні. Цього місяця сервіс уже було запущено в Чернігові, а кількість завантажень додатка в Україні перевищила 3 ​​млн.

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

Uber починає працювати у Луцьку, Рівному та Хмельницькому та запускає промокод SLAVAUA зі знижкою до 150 грн на 3 поїздки

Сервіс Uber повідомив про розширення своєї сфери діяльності в Україні. На додачу до Вінниці, Івано-Франківська, Тернополя, Львова та Чернівців тепер Uber починає працювати у містах Луцьк, Рівне та Хмельницький. Зазначається, що користувачі, які раніше були зареєстровані в інших містах, можуть здійснювати поїздки в межах будь-якого доступного міста України. Послуги Uber […]
error: Content is protected !!