Bolt почав працювати в Миколаєві

Провідна європейська платформа Bolt розширює географію своєї присутності в Україні. Так, Миколаїв став 24-м українським містом, де вже доступні швидкі та комфортні поїздки Bolt.

Сервіси райд-хейлінґу продовжують змінювати звичні моделі поведінки жителів міст у всьому світі. Автори дослідження припускають, що активне використання послуги замовлення поїздок може знизити попит на місця для паркування там, де їх зазвичай бракує: біля вокзалів, аеропортів, виставкових центрів, ресторанів тощо. Тому компанія Bolt успішно працює над запуском і розвитком свого сервісу в багатьох містах України.

Для того щоб замовити поїздку в Миколаєві, необхідно завантажити додаток Bolt і зареєструватися. Далі потрібно вибрати категорію авто, вказати своє місцезнаходження та додати пункт призначення. Середній час подачі автомобіля становить 5 хвилин.

«Ми досконало вивчаємо ринок і перспективи для розвитку сервісу перед кожним новим його запуском. Миколаїв ― промислове та прогресивне місто з високою діловою активністю. Тому сервіс для замовлення поїздок Bolt стане зручною альтернативою персональних автомобілів і громадського транспорту, зробивши пересування містом ще комфортнішим і швидшим», ― коментує керівник напряму замовлення поїздок компанії Bolt в Україні Сергій Павлик.

Компанія Bolt приготувала знижки до 50% для нових користувачів. Мінімальна вартість поїздки становитиме 20 грн. Користувачі сервісу також можуть взяти участь в акції «Приведи друга ― отримай безкоштовну поїздку». Докладніше з умовами акції можна ознайомитись тут. Оплатити послугу можна банківською карткою, готівкою або за допомогою Apple Pay.

Підтримувати високий рівень сервісу компанії Bolt допомагає зворотний зв’язок і система рейтингу водіїв. Наприкінці кожної поїздки користувач може її оцінити, завдяки цьому ми маємо змогу відстежувати якість поїздок.

Цьогоріч влітку сервіс Bolt також був запущений в Ужгороді та Рівному, а у жовтні він з’явився в Тернополі.

Джерело

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

Uklon та ARX запроваджують страховку для послуги Драйвер

Онлайн-сервіс виклику авто Uklon разом із страховою компанією ARX застрахували послугу Драйвер до 100 000 грн. Страхове покриття авто включається з моменту посадки драйвера за кермо автомобіля клієнта та діє до моменту завершення поїздки. Послуга Драйвер, або, як її ще називають – тверезий водій, допомагає користувачам у тих випадках, коли вони […]
error: Content is protected !!