Uber просить владу США про пріоритетну вакцинацію водіїв

Компанія Uber відправила в Центр по контролю і профілактиці захворювань США (CDC) лист з проханням провести вакцинацію своїх співробітників від COVID-19 позачергово.

Як повідомляє Autoblog, американський сервіс перевезення пасажирів Uber звернувся в Центр по контролю і профілактиці захворювань США (CDC) з офіційним листом, в якому просить владу США прирівняти своїх водіїв до працівників невідкладних служб, які мають право на пріоритетну вакцинацію від COVID-19. Компанія обґрунтовує це тим, що її водії, щоб виконувати всі епідеміологічні вимоги, надають життєво необхідні послуги по безпечному перевезенню людей і доставки продуктів.

«Ранній доступ до вакцини допоможе нашим водіям продовжувати грати свою важливу роль, а також знизити ризик того, що вони можуть ненавмисно заразитися або, можливо, передати вірус», — йдеться в листі Uber. Про пріоритетною вакцинації Центр по контролю і профілактиці захворювань США вже попросили кілька великих компаній — зокрема, що виробляють продукти харчування і займаються сільським господарством. Відомо, що першими вакцину отримають медичні працівники.

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

Жінка замовила послугу «тверезий водій» але приїхав п'яний і вкрав авто

У Славуті жінка замовила послугу «тверезий водій» але все пішло не по плану. Магнолія ТВ повідмоляє що у Славуті жінка замовила послугу «тверезий водій». Чоловік відвіз її додому, розвернувся та поїхав на її авто. Подія сталася 6 грудня, близько 1-ї години ночі — на лінію «102» зателефонувала 24-річна жителька м. […]
error: Content is protected !!