Європа вдарила по Uber

Єврокомісія вирішила вдарити по Uber та іншим сервісам, що стосуються «гіг-економіки» (агрегаторів таксі, сервісів доставки), розробивши нові правила їхньої роботи на території Євросоюзу (ЄС), пише CNBC.

Головне нововведення стосується статусу працівників сервісів, наприклад водіїв таксі, кур’єрів прибиральників та тренерів з фітнесу. За ними пропонується закріпити право на повноцінний прийом до штату компаній, що в свою чергу означатиме наявність фіксованої та гарантованої зарплати, відпусток, допомоги по безробіттю у разі звільнення.

Ініціативу вже схвалили профспілки у більшості країн ЄС. Очікується, що закон у разі прийняття торкнеться близько 4,1 мільйона людей, зайнятих у «гіг-економіці».

Зараз найчастіше співробітники сервісів оформляються як незалежні підрядники, що знижує відповідальність роботодавців і скорочує їх витрати.

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

Водитель сервиса такси исполнил свою давнюю мечту

О работе водителем ходит много легенд и мифов. При этом некоторые из них прямо противоречат друг другу. Так, некоторые считают, что работа за рулем приносит легкий заработок, а другие, наоборот, думают, что это довольно тяжелое и не очень денежное занятие. О том, правда ли это, расскажет водитель Bolt Владимир Зарицкий. […]
error: Content is protected !!