ЗАЯВА ПРО КРИМІНАЛЬНЕ ПРАВОПОРУШЕННЯ ЩОДО ГОЛОВИ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ КНЯЗЄВА

Повідомляемо що 04.07.2018 Громадянином України Андрієм Антонюком, до Головного Слідчого Управління подано заяву (повідомлення) про вчинене кримінальне правопорушення щодо голови Національної Поліції України, Генерала поліції другого рангу Князєва Сергія Миколаєвича

ЗАЯВА ПРО КРИМІНАЛЬНЕ ПРАВОПОРУШЕННЯ 
ЩОДО ГОЛОВИ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ КНЯЗЄВА

#КНЯЗЄВ СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ, 
ГОЛОВА НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ, 
ГЕНЕРАЛ ПОЛІЦІЇ ДРУГОГО РАНГУ

04/07/2018 Громадянином України Андрієм #АНТОНЮК(facebook.com/ANDRIY.ANTONYUK) до Головного Слідчого Управління подано заяву ЗАЯВА (повідомлення) про вчинене кримінальне правопорушення та про ВІДКРИТТЯ КРИМІНАЛЬНОГО ПРОВАДЖЕННЯ згідно КПК України відносно можливої особи/осіб/організованої групи осіб в діях якої ВБАЧАЮТЬСЯ ОЗНАКИ КРИМІНАЛЬНОГО ПРАВОПОРУШЕННЯ — #КНЯЗЄВ СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ, ГОЛОВА НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ, ГЕНЕРАЛ ПОЛІЦІЇ ДРУГОГО РАНГУ.

Попередня ПРАВОВА КВАЛІФІКАЦІЯ кримінального правопорушення може мати ознаки за відповідними статтями КРИМІНАЛЬНОГО кодексу: стаття 367 кку (СЛУЖБОВА НЕДБАЛІСТЬ) — службова недбалість, тобто НЕВИКОНАННЯ або НЕНАЛЕЖНЕ ВИКОНАННЯ службовою особою своїх службових обов’язків через НЕСУМЛІННЕ СТАВЛЕННЯ до них… — карається… ІНШІ СТАТТІ КРИМІНАЛЬНОГО кодексу, виявлені в ході досудового розслідування.

В заяві серед іншого в пункті №9 наголошується, що (9) Заявник ЗГОДЕН ВІДКЛИКАТИ ЦЮ ЗАЯВУ/ЗАЯВИ про вчинення КРИМІНАЛЬНИХ правопорушень та/або КЛОПОТАТИ ПРО ЗАКРИТТЯ кримінальних проваджень — У РАЗІ ОТРИМАННЯ ОФІЦІЙНОЇ ІНФОРМАЦІЇ:

— ПРО ВИКОНАННЯ СУДОВИХ РІШЕНЬ — ПОСТАНОВИ Окружного адміністративного суду Києва у справі №826/8056/17 та ПОСТАНОВИ Київського апеляційного адміністративного суду у справі №826/8056/17 і РОЗПОЧАТУ ОФІЦІЙНУ БОРОТЬБУ Національної поліції України З НЕЛЕГАЛЬНИМИ #ТАКСІ, тобто ВЧИНЕННЯ ДІЙ, ЯКІ Б СВІДЧИЛИ про виконання повноважень, визначених ст. 23 Закону №580-VIII та відповідно до ст. 255 КУпАП, зокрема ПРОТОКОЛІВ про адміністративні правопорушення, передбачені ст. 164 КУпАП (ВІДСУТНІСТЬ ЛІЦЕНЗІЇ НА ТАКСІ) та інших доказів на підтвердження ПРАКТИЧНОЇ РЕАЛІЗАЦІЇ ВЛАСНИХ ПОВНОВАЖЕНЬ, закріплених у ст. 23 Закону №580-VIII у контексті ст.ст. 164, 255 КУпАП (ПРОГРАМИ, ПЛАНИ ЗАХОДІВ, РЕКОМЕНДАЦІЇ ТОЩО), тобто, згідно РІШЕНЬ СУДУ — виконання вимог законодавства У ЧАСТИНІ ПРАВОПОРУШЕНЬ, передбачених ст. 164 Кодексу про адмініправопорушення, в частині, що стосується правопорушень у галузі господарської діяльності, пов’язаної з перевезенням пасажирів і вантажів, тобто – ШТРАФУВАННЯ НЕЛЕГАЛЬНИХ ТАКСІ.

ГРОМАДЯНИН УКРАЇНИ Андрій АНТОНЮК (https://www.facebook.com/ANDRIY.ANTONYUK) в тому числі офіційно представляє легальних роботодавців та легальних перевізників на таксі (http://TAXOPORT.com/) як на Київському рівні так і на всеукраїнському та міжнародному рівнях і є одночасно: — головою «Української таксомоторної асоціації УТМА» (http://UTMA.org.ua/), головою “Київської міської організації роботодавців” (КМОР, http://KMOR.kiev.ua), головою “Федерації роботодавців міста Києва” (ФРК, http://www.FRK.kiev.ua), заступником голови “Федерації роботодавців України” (ФРУ, http://FRU.ua/ua/), головою “Спільного представницького органу роботодавців в місті Києві” (СПО), головою “Київської міської тристоронньої соціально-економічної ради (КМТСЕР, http://www.NTSER.gov.ua).

Посилання на цю інформацію https://www.facebook.com/andriy.antonyuk/posts/1724022847686894

 У разі зацікавленності до даної справи прошу звертатись за вказаним номером телефону  0674490401 

facebook.com/ANDRIY.ANTONYUK  

Першоджерело

Обговорення цієї теми у форумі

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

Упорное упрямство

Национальная Полиция Украины обладает одним замечательным качеством, которое не имеет ни одна полиция мира. Это качество – феноменальное упорство. Всё бы хорошо, только эта характерная черта нашей полиции связана не с ревностным исполнением должностных обязанностей и настойчивому принуждению граждан соблюдать законы, а с желанием уклониться от выполнения своей работы. Причём, […]