Водій Uber висадив Огнєвіч за українську мову.(Відео)

Українська співачка Злата Огнєвіч зараз перебуває у Сполучених Штатах Америки, де дає благодійні концерти для збору коштів на допомогу Україні. Попри те, що в усьому світі українців приймають із розпростертими обіймами, неприємних, а іноді й неприйнятні інциденти трапляються. Одні з таких відбулися і з нашою зіркою.

«Ми з командою запізнюємося в аеропорт, тому що прямо зараз на нас напав американський расист. Ми викликали в аеропорт Uber, приїхав таксист – такий престарілий чоловік, 10 хвилин ми їхали, спілкувалися українською, і раптом він видає, що він нас зараз висаджує на залізничному вокзалі, тому що він більше не хоче чути мову, якою ми говоримо, ми просто в шоці.

Ми в нього питаємо: «Ви що расист?» Він відповідає: «Так, расист. Я вас ненавиджу, ви себе погано поводите. Це некультурно в моїй присутності, мене — американця, говорити вашою недостойною мовою». І я вперше з таким стикаюся за все своє життя. У жодній країні зі мною такого не відбувалося», — розповіла Злата Огнєвіч.

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

Мінекономіки підняло граничну ціну бензину та знизило її на дизпальне

Міністерство економіки встановило середню вартість бензинів у розмірі 33,36 грн за літр, а дизельного пального – 35,31 грн за літр Про це йдеться у повідомленні на сайті Міністерства економіки. Згідно з ним, середня вартість бензинів встановлюється на рівні 33,36 грн за літр, дизельного пального – 35,31 грн за 1 літр. Ці показники використовуються для  […]
error: Content is protected !!