Водій Bolt вивалив свою «гідність» перед переляканою пасажиркою

У Харкові дівчина викликала таксі, а в результаті опинилася один на один зі збоченцем в замкненому автомобілі. Про це розповіли в телеграм-спільноті «чорний список».

«Харків’янка замовила таксі в службі Bolt, водій виявився онаністом. Техпідтримка не відповідає більше доби», — пишуть автори повідомлення.

Вони також опублікували текст листування постраждалої зі службою техпідтримки. З неї випливає, що водія звуть Володимир, він віз пасажирку з вулиці Пушкінської до вулиці Алчевських.

«Це повний п**дець! Водій др**ив, поки віз мене!», — обурено пише дівчина.

У відповідь їй написали, що «передали інформацію відповідальній команді для її подальшого розгляду» і попросили «дочекатися відповіді найближчим часом».

«Спасибі! У мене шоковий стан і мені було дуже страшно. Тільки зараз розумію, що потрібно було вибігти з машини! Але в той момент була просто в заціпенінні», — скаржиться постраждала.

Через майже вісім годин після звернення вона так і не отримала відповіді.

«Ви про мене забули?», — цікавиться вона у оператора.

Пізніше вона додала, що через добу з нею так і не зв’язалися зі служби таксі Bolt.

Джерело

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

СЕРВИС ТАКСИ BOLT ПРИВЛЕК $709 МЛН И ВДВОЕ ПОВЫСИЛ СВОЮ ОЦЕНКУ

Эстонский сервис такси Bolt привлек $709 млн. В итоге всего за полгода его оценка выросла с $4,75 млрд до $8,4 млрд. Компания привлекла деньги от целого списка фондов, среди которых Sequoia Capital, Fidelity Management и Whale Rock, пишет Techcrunch. Эти средства планируют вложить в расширение бизнеса. Кроме того, компания задалась целью развить экспресс-доставку продуктов Bolt Market и построить […]
error: Content is protected !!