Водій Bolt напав на відому ню-модель з Дніпра

У службі таксі дали стандартну нейтральну відповідь щодо ситуації

Модель Ганна Мінюкова (Ася Мікович), яка прославилася оголеними фотографіями на мостах, розповіла, що її у Києві побив таксист популярної служби Bolt.

Про це вона висловилася увечері 28 жовтня на своїй сторінці в Інстаграмі, повідомляє «Телеграф».

За її словами, вона викликала таксі увечері у вівторок, сіла в машину і в дорозі слухала онлайн-лекцію, схрестивши ноги. Водієві це не сподобалося, і він скасував поїздку. Щоб не чекати на вулиці, дівчина попросила посидіти у салоні, доки не приїде наступна.

«Мовчить. Дивлюся на таксиста і розумію — зараз єб**е. Вирішаю вийти з машини від гріха подалі. Бічнім зором бачу, що він виходить за мною. Починаю бігти. Розумію, що бігла повільно в момент, коли мені прилітає удар рукою по голові ззаду», — пише Ганна.

Далі вона попросила допомоги перехожих, а таксист далі поїхав працювати.

У службі таксі дали стандартну відповідь: «Нам дуже шкода, що ви стали учасником цієї неприємної ситуації».

Так Мінюкова з’ясувала, що в Україні служби таксі нелегальні, оскільки в законодавстві не прописані, а тому безконтрольні, не проходять реєстрацію, і працювати там може будь-хто.

У зв’язку з цим вона закликала Мінінфраструктури та профільний комітет Верховної Ради вжити заходів.

«Чи варто очікувати безпечний сервіс, чи це так і залишиться чорним ринком, з якого багато хто харчується?», — запитує Мікович.

Джерело

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

Пассажиры жестоко избили водителя Uber из-за просьбы надеть маски

Рано утром на Майдане три пассажира жестоко избили таксиста Uber из-за просьбы надеть маски Как рассказал 26-летний таксист Роман, нападение произошло сегодня в 6 утра на Майдане напротив памятника «Глобус». К таксисту сели три пассажира без масок. После просьбы надеть маски один из пассажиров начал его душить. Роман вырвался из […]
error: Content is protected !!