Водії Uber у Нью-Йорку заробляють менше прожиткового мінімуму. Трохи більше — у Лондоні

Водії Uber працюють 10-12 годин на день з одним вихідним.

Водій Uber у Лондоні заробляє в середньому 11 фунтів на годину, що ледь перевищує прожитковий мінімум у 10,75 фунта. Такими є дані нещодавно проведеного дослідження Оксфордського університету, повідомляє BBC.

Під час розрахунків, які базувалися на даних, наданих самою компанією Uber, були враховані витрати на пальне, простій тощо.

Прожитковий мінімум у Лондоні (living wage) є вищим за національний, який зараз складає 9,30 фунта на годину. Вважається, що цієї суми має бути достатньо для покриття базових потреб.

 Абдура Хаді, який співпрацює з Uber останні п’ять років, стверджує, що водії заробляють навіть менше мінімальної зарплатні (minimum wage), яка зараз складає 8,21 фунта для громадянина старше за 25 років.

Водночас у Нью-Йорку водії Uber заробляють навіть менше прожиткового мінімуму, як свідчать результати роботи регулятора – комісії з таксі та лімузинів.

«Ми виявили, що умови праці були навіть гіршими, ніж їх описали нам водії. 96% водіїв заробляли менше за мінімальну заробітну плату (зараз вона складає 15 доларів на годину – ред.). При цьому більшість водіїв були основними добувачами в родині», – розповіла колишня директорка комісії Міра Джоші.

Таких досліджень щодо прибутків водіїв Uber у Києві не проводилося, але, скажімо, видання ITC підрахувало, що водій може отримувати прибуток у 20-35 тисяч гривень на місяць – але якщо працювати 60-65 годин на тиждень. Тобто йдеться про 11-годинний робочий день з одним вихідним на тиждень.

Лондонський водій Абдура Хаді розповідає, що зараз працює 10-12 годин на день шість днів на тиждень. При цьому його заробіток знизився через раптове збільшення кількості водіїв.

В умовах високої конкуренції рівень заробітку залежить від алгоритмів мобільного застосунку Uber, який розподіляє замовлення. При цьому Хаді та його колеги скаржаться, що не можуть зрозуміти принцип роботи цього алгоритму.

Першоджерело

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Next Post

Uber получил в США 5981 жалобу на сексуальное насилие в 2017-2018 годах

Компания заявляет, что 99,9% поездок были безопасными Сервис по вызову такси Uber получил в США 5981 жалобу на сексуальное насилие в 2017-2018 годах, почти половина из них от водителей. Об этом говорится в отчете компании. Эти данные основаны на отчетах водителей, поэтому инцидентов могло быть и больше, так как не […]