Владислав Криклій: Uber, Uklon і Taxify це неліцензовані служби таксі! (Відео)

В уряді обіцяють взятися за таксистів без ліцензії

Uber та Uklon — неліцензовані служби таксі.

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій назвав неліцензовані служби таксі карбулінгом та наголосив, що на них не буде розповсюджуватися пакет стимулів, а саме дозвіл на рух по смугах, відведених для громадського транспорту.

«Я хочу поставити акцент, що найбільш популярні служби Убер, Уклон і решта сервісів — це неліцензовані служби таксі. Це карбулінги. На них це правило не буде розповсюджуватися. Мова йде про ліцензованих перевізників. І це в першу чергу про безпеку. Тому ми маємо давати певний пакет стимулів, бо ніхто не хотів йти у ліцензовані перевізники, бо це додаткові перевірки, медогляд, сплата податків і оформлення як юридична чи фізична особа підприємець — і всі йшли в тінь. Це один зі стимулів, щоб йти з тіні», — заявив міністр інфраструктури.

Нагадаємо, 13 травня Кабінет міністрів вніс зміни щодо ПДР для таксистів. Так, водій таксі має право: рухатися вулично-дорожньою мережою по смугах руху, спеціально відведених для громадського транспорту та здійснювати посадку та висадку пасажирів у межах смуги для маршрутних транспортних засобів. Це стосується лише легальних перевізників, які мають офіційний статус (ліцензію).

Джерело tsn.ua

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

В Одесі поліцейські викрили працівницю таксі у привласненні майна клієнтки, 72тис. гривень

Зловмисниці повідомили про підозру одразу за кількома статтями Кримінального кодексу України. Від протиправних дій таксистки постраждала жителька Суворовського району, яку та відвозила додому. Послугами перевізника жінка скористалася далеко за північ і по дорозі заснула, в результаті чого і стала легкою здобиччю для недобросовісної працівниці. Кермувальниця забрала з сумочки пасажирки телефон […]
error: Content is protected !!