Влада Нью-Йорка змусить Uber та Lyft повністю перейти на електромобілі до 2030 року

Мер міста Нью-Йорк Ерік Адамс заявив, що до кінця десятиліття компанії мають скоротити викиди вуглекислого газу в атмосферу до нуля. Він зазначив, що сама адміністрація Нью-Йорка теж займеться електрифікацією міського транспорту та створенням інфраструктури для заряджання електромобілів.

Джерело. Про це пише The Verge.

Деталі. За реалізацію плану відповідатиме комісія з таксі та лімузинів, яка в тому числі регулює діяльність сервісів Uber та Lyft. Вимога може торкнутися близько 100 тисяч машин, що використовуються сервісами у місті.

Uber та Lyft привітали рішення влади Нью-Йорка. Обидві компанії і так закликають водіїв переходити на електромобілі, наприклад, пропонують їм вигідніші тарифи.

У вересні 2020 року Uber оголосив, що планує здійснювати 100% поїздок на електромобілях у США, Канаді та Європі до 2030 року, а в усьому світі – до 2040-го. За даними на 2020 рік, за використання гібридних машин сервіс доплачує таксистам $0,5 за поїздку, а водії повністю електричних автомобілів отримують додатково $1,5 за завершений маршрут.

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

У Дніпрі ДТП Hyundai таксі Opti та Volkswagen

Аварія сталася близько 10:00. Про це повідомляє Інформатор із місця події. За попередньою інформацією від водія Volkswagen, він рухався по проспекту Пилипа Орлика і перед перехрестям машина почала котитися. В цей момент по проспекту Поля в напрямку низу Поля рухався Hyundai. І автівки зіштовхнулися. Внаслідок ДТП машини отримали пошкодження. У […]