Від удару влетів у стовп: у Дніпрі сталася жахлива ДТП з Bolt

У Дніпрі трапилось ДТП за участю автомобіля Hyundai Elantra служби таксі Bolt та автомобіля Mitsubishi Lancer. Внаслідок аварії постраждали двоє людей. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний» із посиланням на власні джерела.

Аварія сталася на вулиці Кутузова вдень 8 лютого, навпроти будинку №6, поряд із перетином з вулицею Караваєва. Там сталося жорстке зіткнення автомобілів Hyundai служби таксі Bolt та Mitsubishi – від сильного удару Hyundai відкинуло у стовп.

Внаслідок ДТП постраждали двоє людей — водій та пасажир Mitsubishi. Постраждалих відвезли до лікарні. На місці події працювали співробітники поліції та швидкої допомоги. Усі деталі події встановлюватимуть правоохоронці.

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

Uber использов 50 голландских подставных компаний, чтобы уклониться от уплаты налогов на 6 млрд $

«Лига чемпионов по уклонению от уплаты налогов»: Uber использовала 50 голландских подставных компаний, чтобы уклониться от уплаты налогов на доход почти в 6 миллиардов долларов, говорится в отчете. Согласно недавнему исследованию Центра международной корпоративной налоговой отчетности и исследований, Uber использует сложное налоговое убежище (Для обозначения офшорных зон в разных странах […]
error: Content is protected !!