ВГО «УТМА» звернулася до Міністра інфраструктури М. Бурбака

ВГО «УТМА» звернулася до Міністра інфраструктури М. Бурбака та керівництва ДП «МА “Бориспіль”» з приводу скандальної публікації в ЗМІ щодо крадіжок таксистами-«грачами» особистих речей пасажирів в МА «Бориспіль»

ВГО «Українська таксомоторна асоціація» 02 вересня 2014 р. надіслала Міністру інфраструктури України Максиму Бурбаку лист, в якому наголошується, що не встигли ще вщухнути скандали навколо рішення Антимонопольного комітету України про виявленні ознаки порушень при проведенні (підготовці) ДП «Міжнародний аеропорт “Бориспіль”» державного конкурсу з оренди 110 автомобілів колишньої служби Sky Taxi, як ВГО «УТМА» стало відомо про відкриту та публічну публікацію під назвою, яка промовисто говорить сама за себе: «Таксисты-грачи в “Борисполе” воруют у пассажиров личные вещи», http://kiev.segodnya.ua/ktransport/taksi-borispol-547658.html.

Вцій публікації йдеться про те,що нелегальні перевізники на таксі, які «працюють» на перших лініях та в приміщеннях терміналів ДП «Міжнародний аеропорт “Бориспіль”» систематично вчиняють протиправні дії (у тому числі крадіжки особистих речей) пасажирів не лише з України, а й з-за кордону.

Ряд відомих телеканалів та ЗМІ звернулися до ВГО «УТМА» з проханням надати об’єктивні коментарі з приводу цієї публікації, а також запропонували ВГО «УТМА» провести відповідну прес-конференцію.

«Враховуючи наведене та беручи до уваги бажання об’єктивного висвітлення відповідної теми, ПРОСИМО надати (надіслати) свої офіційні коментарі з приводу наведеної публікації «Таксисты-грачи в “Борисполе” воруют у пассажиров личные вещи», http://kiev.segodnya.ua/ktransport/taksi-borispol-547658.html і повідомити, чи призначено службову перевірку (службове розслідування), та чи підтверджена чи спростована вищевикладена інформація щодо порушення прав громадян України та громадян іноземних держав на безпеку і недоторканність особистого майна при користуванні «таксі» в ДП «Міжнародний аеропорт “Бориспіль”»?
Просимо Вас надати відповідь до 08 вересня 2014 р. в зв’язку з проведенням прес-конференції з вищезазначених питань 09 вересня 2014 р.» — йдеться в листі ВГО «Українська таксомоторна асоціація» до Міністра інфраструктури України Максима Бурбака від 02 вересня 2014 р.

UTMA

ВГО УТМА

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

Руководство аэропорта Борисполь держит слово

История с передачей в аренду автомобилей государственного предприятия «Sky Taxi» имеет возможность завершиться и руководство аэропорта Борисполь похоже сдержало слово. 10 сентября 2014 года (газета «Хрещатик» № 130) опубликовано объявление о приёме заявлений на право аренды пятидесяти автомобилей «Hyundai Sonata». Заявления принимаются в течение десяти рабочих дней в канцелярии ГП МА «Борисполь». В […]
error: Content is protected !!