В таксі заборонили вмикати музику в салоні…

Водіям громадського транспорту та таксі заборонили вмикати музику в салоні. Відповідний закон про підтримку української музики Верховна Рада прийняла на засіданні у неділю, 19 червня.

Про це народний депутат Олексій Гончаренко повідомляє в Telegram.

Як він зазначає, водіям автобусів заборонили вмикати музику, звуки фільмів чи інші звукові сигнали в салоні. Передача звуку може здійснюватися на індивідуальні навушники пасажирів. Заборона не стосується інформації про поїздку.

При цьому, музика в салоні може лунати під час нерегулярних перевезень, але лише за згодою всіх пасажирів.

Також прийнятий документ забороняє водіям таксі відтворювати музику в салоні без згоди всіх пасажирів.

Нагадаємо, що Верховна Рада підтримала законопроєкт щодо заборони російської музики в громадських місцях та медіа, а також заборонила імпорт й розповсюдження книг з росії та Білорусі.

Джерело

Але всі ми знаємо що Uber ,Bolt ,Uklon і т.д. не є таксі, а точніше нелегальне таксі, тому така заборна на них не розповсюджується. Мабудь депутатам більше немає чим занятись під час війни, замість того щоб вивести нелегалів з тіні, коли бюджету так потрібні гроші.

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

Ціни на Uber у Великій Британії зросли, 27фунтів за 5км

Через найбільший за 30 років страйк транспортників у Лондоні різко зріс попит на таксі та оренду авто, при цьому ціни на Uber злетіли, а сервіс Bolt «ліг» додаток. 21 червня в Лондоні розпочався наймасштабніший з 1990-х років страйк працівників залізничного транспорту та метро. Після скасування більшості поїздів пасажири кинулися замовляти […]
error: Content is protected !!