В Bolt решили контролировать рост цен на услуги во время карантина в Украине

Сегодня в своем facebook, региональный менеджер компании Bolt, Тарас Потичный заявил что в компании Bolt будут осознанно контролировать ценообразование на время карантина. 

Так же Тарас Потичный призывает Uber, Uklon и остальных операторов рынка присоединиться к такой инициативе.

Сьогодні Україна, як і весь світ опинилась в складній ситуації. Ситуації, коли відповідальність та усвідомленість кожного, як мінімум, впливає на все суспільство. Вірус Covid-19 перевіряє не лише наш імунітет, це масштабний тест на людяність.

Чи пройдемо ми його, чи зможемо дивитись один одному в очі після пандемії? Хтось наживається на предметах першої необхідності, а хтось відкриває серце для допомоги та підтримки. ❤️
Як житель Києва та керівник Bolt Україна, я розумію, що з закриттям метро насувається логістичний колапс. Щоб запобігти йому, я всім нам рекомендую бути свідомими та залишатись вдома, максимально, наскільки це можливо.

В свою чергу, я закликаю всі компанії, що займаються перевезенням, в тому числі таксі, отримавши феноменальний ріст попиту не наживатись на цьому ажіотажі!

Відкрию секрет ціноутворення в таксі. Базовий тариф на поїздку завжди стабільний. Але фінальна вартість поїздки, котру бачить пасажир в додатку, залежить від балансу попиту та пропозиції. Якщо, наприклад, з вокзалу водночас хоче поїхати 500 людей, а поблизу лише 50 автівок, то ціна почне динамічно зростати, стимулюючи більше водіїв вирушати в зону збільшеного попиту, що знижуватиме різницю між пасажирами та водіями, а значить і ціну, котра з часом повернеться до базового тарифу. Тому ціни на таксі після закриття метро складно навіть прогнозувати.

Ми, в компанії Bolt, сьогодні прийняли для себе важливе рішення. Ми будемо свідомо контролювати зростання цін на послуги Bolt в Україні протягом періоду карантину. Але, враховуючи те, що водії можуть в будь-який час змінювати сервіс, з яким працювати і їх інтереси теж потрібно враховувати, я щиро сподіваюсь, що інші компанії теж розділять наші цінності та приєднаються до нашої ініціативи. Я особисто закликаю всіх операторів ринку перевезення, таксі та пов’язаних з ними інформаційні сервіси підтримати цю тактику свідомості. Uklon, Uber приєднуйтесь!

Людяність – це те, що повинно нас об’єднати. Ще буде час помірятись бізнес-показниками.

Vladyslav Kryklii Міністерство інфраструктури України Готовий оперативно організувати міжгалузеву робочу групу щодо цього питання та обговорити спільну тактику дій. Ми можемо разом підтримати Україну! 🙏

Источник

Обсуждение этой темы на facebook

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

Если случаи коронавируса участятся, таксисты могут просить и до 1 тыс. грн за поездку

В условиях ограничения работы городского транспорта и в связи с остановкой метро в #Киеве опасаться резкого роста цен на поездки в #такси я бы не стал. Предпосылок для этого пока нет. Мы надеемся, что ситуация приведет к активизации спроса на услуги такси, который в связи с ухудшением экономической ситуации сильно […]
error: Content is protected !!