«Укрзалізниця» поновлює співпрацю з Bolt та Visa

Таксі до вокзалів “Укрзалізниці” та з вокзалу додому тепер можна викликати зі знижкою навіть перед комендантською годиною. Як повідомила пресслужба “Укрзалізниці”, перевізник поновлює співпрацю з Bolt та Visa, щоб зробити першу та останню милю подорожі більш зручною для своїх пасажирів на одразу 10 вокзалах.

“З 1 листопада і до 31 березня 2023 року пасажири з картками Visa Platinum, Visa Signature, Visa Infinite або Visa Platinum Business матимуть знижку -50% на виклик таксі Bolt до залізничних вокзалів та зворотно”, — йдеться у повідомленні.

Пропозиція доступна у Києві, Дніпрі, Львові, Одесі, Івано-Франківську, Ужгороді, Полтаві та Кривому Розі.

Крім того, для Києва акція поширюється на Центральний та Південний вокзали, а також станцію Дарниця. Таким чином покриваються одразу дві ключові станції кільцевої електрички.

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

Uber відкликає петицію про скасування нових правил замовлення поїздок у Кенії

Компанія Uber подала заявку на відкликання петиції в Кенії, яка оскаржує нові правила організації поїздок, які обмежують комісію на рівні 18% і вимагають від додатків таксі, які працюють, отримувати ліцензії. Про це пише сайт новин Волині «Конкурент» з посиланням на Techcrunch.com. Coulson Harney, юридична фірма, яка представляє інтереси Uber, подала заяву про відкликання, […]