Uber запустить сервіс роботаксі

Американська компанія Uber зробила перший крок у реалізації програми організації безпілотного руху. Спільно з підприємством Motional служба запустить сервіс роботаксі в Лас-Вегасі, повідомляє TechCrunch. Подібні послуги компанія планує запустити в більшості міст США.

Це не перший спільний проект Uber та Motional. Повідомляється, що до того, як розпочати розробку сервісу автономного таксі, компанії протестували службу доставки в Санта-Моніці. На відміну від Uber, який після невдалої спроби створити власну платформу у 2015 році вперше запустив таксі з автопілотом, для Motional це вже третій подібний стартап.

Представники компаній повідомляли, що згідно з планами Лос-Анджелес стане другим майданчиком, де користувачі зможуть замовити таксі без водія. Там пояснили, що у Каліфорнії діють суворіші закони, які регулюють роботу таких сервісів, ніж у Неваді. На даний момент у розпорядженні Motional є лише дозвіл від Департаменту транспортних засобів Каліфорнії на тести автомобілів із «безпечним водієм».

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

Uber подає позов, щоб зупинити підвищення зарплат водіям у Нью-Йорку

Uber подав до суду, на рішення Комісії з таксі та лімузинів Нью-Йорка (TLC), щодо підвищення оплати водіям. Uber назвав заплановане підвищення «драматичним, безпрецедентним і необґрунтованим». Нові тарифи(мінімальна оплата праці водія), які, як очікується, будуть запроваджені 19 грудня, були затверджені 15 листопада, і це стало першим підвищенням тарифів з 2012 року. […]