Uber в Україні доставлятиме людям екстрену допомогу

Uber доставлятиме невідкладну допомогу людям в українських містах. Про це йдеться в релізі Всесвітньої продовольчої програми ООН.

Вони пояснюють, що обрали Uber через те, що вантажним автомобілям буває складно дістатися до людей, що потребують допомоги у густонаселених районах України, а автомобілі Uber є більш мобільними. До того ж парк менших транспортних засобів можна краще координувати, відправляти та відстежувати у дорозі між складами і пунктом кінцевого призначення, пояснюють у Всесвітній продовольчій програмі.

Метью Голлінгворт, координатор ВПП в Україні з надзвичайних ситуацій, наголосив, що таким способом служба ООН не лише покращує доступ до людей, що потребують допомоги, але і використовує місцеві можливості.

Авто Uber уже доставили продукти харчування зі свого складу в Дніпрі в інші частини міста. Поставки за допомогою платформи також відбуваються у Львові, Вінниці, Київі та Чернівцях. Пересування поставок можна відстежувати в режимі реального часу через сайт.

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

Поїздка на таксі – розкіш чи буденна справа: чи зросли тарифи на таксі у Тернополі?

З кінця квітня українські водії відчувають проблеми з пальним: його або немає на заправках, або відпускають лише по талонах, ще й величезні черги. Крім цього, зросли ціни. За 1 літр пального треба заплатити понад 50 гривень. Це неабияк вплинуло на роботу таксі. Яка ж ситуація у Тернополі, чи збільшились тарифи? Поїздка таксі  – це розкіш […]
error: Content is protected !!