Uber пропонуватиме водіям уроки з вивчення місцевої мови

Uber у співпраці з сайтом для вивчення мов Rosetta Stone запропонує своїм водіям безплатні уроки мови за допомогою програми Driver.

Водії Uber та Uber Eats можуть використовувати цю функцію для вивчення будь-якої з 24 мов Rosetta Stone. Вони навіть отримають матеріали, адаптовані до загальних сценаріїв поїздки з пасажиром. Для цього водії повинні отримати статус Gold, Platinum або Diamond за програмою Uber Pro у відповідній країні (програма діє у значній частині США, Великій Британії, Індії та Іспанії).

Після опанування курсу водії зможуть запросити лист про досягнення, який допоможе їм із заявками на роботу.

Uber пояснює свою ініціативу так: багато водіїв або є імігрантами й рідше знають місцеві мови, або вважають роботу та спілкування з клієнтами ключем до розширення своїх можливостей. 

Для Uber також існують практичні стимули. Що більшою кількістю мов говорять його водії, то більша ймовірність, що вони отримають хороші оцінки від клієнтів та залишаться на цій роботі.

Джерело

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

Bolt залучив понад 700 мільйонів доларів інвестицій

Естонська компанія Bolt залучила 713 млн дол інвестицій, оцінка компаній зросла до 4,75 млрд дол (попередня оцінка — 2 млрд дол). Про це повідомляє CNBC. Зазначається, що інвестори — Sequoia, Tekne, Ghisallo, а також —  G Squared, D1 Capital та Naya, які збільшили свої частки. «Рік тому ми зіткнулися з найбільшою кризою, […]
error: Content is protected !!