Uber подає позов, щоб зупинити підвищення зарплат водіям у Нью-Йорку

Uber подав до суду, на рішення Комісії з таксі та лімузинів Нью-Йорка (TLC), щодо підвищення оплати водіям. Uber назвав заплановане підвищення «драматичним, безпрецедентним і необґрунтованим».

Нові тарифи(мінімальна оплата праці водія), які, як очікується, будуть запроваджені 19 грудня, були затверджені 15 листопада, і це стало першим підвищенням тарифів з 2012 року. У разі успішного впровадження, тарифи за хвилину зростуть на 7,18%, а ціна за милю(1,6км) зросте на 16,11%.

Згідно з Bloomberg, Uber заявив, що буде змушений витрачати додаткові 21-23 мільйони доларів на місяць, якщо правило набуде чинності, і, як повідомляє Engadget, компанія заявила, що перекладе витрати на пасажирів.

У своєму позові Uber зазначив: «Таке значне підвищення вартості проїзду безпосередньо перед святами, завдасть непоправної шкоди репутації Uber, підірве доброзичливість і загрожує остаточною втратою клієнтів».

У тій же заяві компанія розкритикувала TLC за перехід на «мінливий індекс інфляції для одноразового підвищення, яке не має сенсу, і це є різким відхиленням від минулої практики Комісії чи будь-якого раціонального підходу».

Відповідаючи на позов, Девід До, уповноважений з питань таксі та лімузинів, заявив, що Нью-Йорк має «підтримати наших працівників без традиційного захисту зайнятості». Він додав, що комісія була «впевнена», що вона «в межах законних повноважень» щодо впровадження підвищення тарифів і що TLC буде «рішуче» боротися з позовом, поданим Uber.

Тим часом, профспілки таксі висловили свою підтримку TLC на тлі незавершеного судового розгляду. Бхайраві Десаї, виконавчий директор New York Taxi Workers Alliance, закликав місто Нью-Йорк бути «твердим і захищати права водіїв працювати з гідністю». Він додав, що з 2019 року Uber стягує 37% комісію.

Позов розпочато після того, як Uber об’єднався з виробником автономних транспортних засобів Motional, щоб вивести на вулиці Лас-Вегаса таксі без водіїв. Цей крок знаменує собою перший раз, коли клієнти UberX або Comfort Electric можуть замовити поїздку без водія за допомогою повністю електричних кебів Hyundai Ioniq 5 від Motional.

Джерело

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

В Uber стався великий витік даних — опубліковано електронні адреси 77 000 співробітників, корпоративні звіти та активи компанії.

Дані з Uber просочилися в інтернет після зламу служби Teqtivity, яку компанія використовує для управління активами та послуг відстеження. У суботу зловмисник під ніком UberLeaks опублікував  на хакерському форумі викрадені архіви, які нібито є вихідним кодом, пов’язаним з платформами керування мобільними пристроями (MDM), що використовуються службами Uber і Uber Eats, […]