Uber почне показувати водіям, скільки їм заплатять за поїздку

Компанія Uber заявила, що «повністю переосмислила те, як водії приймають поїздки» і вирішила додати в застосунок функцію під назвою «авансові тарифи», яка показуватиме водіям, скільки саме їм заплатять за поїздку. Про це повідомила пресслужба компанії.

«Наша нова функція полегшує водіям рішення про те, чи варта поїздка їхнього часу та зусиль, надаючи всі деталі, включаючи оплату, яку вони отримають і куди вони їдуть, заздалегідь», — розповіли в пресслужбі Uber.

Сервіс таксі також планує запустити функцію, яка дозволить водіям бачити інші запити на поїздки поблизу, дозволяючи їм вибирати конкретні поїздки.

Для пасажирів такі зміни означитимуть мінімізацію вірогідності скасування поїздок, адже це траплялося переважно тоді, коли водій не хотів їхати до місця призначення або розумів, що отримає недостатню плату за поїздку.

Uber не уточнює, коли саме запрацюють нові функції та в яких країнах першочергово.

Джерело

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

Uber у другому кварталі зазнав збитків у понад 2,5 мільярда доларів

Американська компанія Uber Technologies у другому кварталі зазнала збитків, але подвоїла виторг удвічі, перевищивши прогнози аналітиків. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна». У компанії зазначили, що чистий збиток у квітні-червні становив 2,6 млрд доларів, або 1,33 дол на акцію, порівняно з прибутком у розмірі $1,14 млрд, або $0,58 на акцію, за аналогічний період […]
error: Content is protected !!