У США звинуватили у вбивстві оператора безпілотного Uber, який збив людину

У США пред’явлено звинувачення у вбивстві з необережності оператору безпілотного автомобіля компанії Uber, який у 2018 році збив людину. Автомобіль збив на смерть 49-річну Елейн Херцберг, яка переходила дорогу в недозволеному місці, у Фініксі, штат Аризона.

Від отриманих травм вона померла в лікарні. 46-річний Рафаель Васкес не визнав себе винним. Він був звільнений до суду, призначеного на лютий 2021 року. Компанія Uber відмовилася від коментарів.

Поліція заявляла, що аварії можна було уникнути, якби оператор безпілотного автомобіля не відвернувся на перегляд телешоу в мобільному телефоні.

Під час тестового заїзду Uber відключив системи автоматичного екстреного гальмування і поклався на резервного водія.

Uber закрив проєкт в Аризоні, а влада штату заборонила компаніям проводити тестування безпілотних автомобілів на загальнодоступних трасах.

Джерело

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

Водители такси протестуют в Дублине из-за отсутствия финансовой поддержки

Как сообщает издание Irish Times, во вторник тысячи водителей такси протестовали в центре Дублина (Ирландия), призывая правительство принять ряд мер по поддержке отрасли в ответ на последствия пандемии Covid-19. Таксисты со всей страны собрались на Конингем-роуд за пределами парка Феникс, прежде чем организованной колонной отправиться по набережным к правительственным зданиям. Акция […]
error: Content is protected !!