У Львові водія «Bolt» звинуватили у спробі викрадення 13-річної дівчинки.

Про це повідомила матір дитини Юліанна Гукова. За словами жінки, сьогодні, 12 серпня, вона посадила у таксі свою малолітню доньку на вулиці Широкій, яке мало довезти її на початок вулиці Кузневича, що за 2,8 км. Натомість дитина опинилась на Левандівському мості, пише «Діло».

«Під час поїздки донька написала мені «мама ми щось не туди їдемо і скинула фото». А вони стояли на Левандівському мості. Я подзвонила і попросила дати трубку водієві. На слова доньки, що мама хоче з вами поговорити, він мовчав і відвертався. Я сказала їй вийти з машини негайно і вона вибігла на мості.

Вже вдома дитина розповіла, що водій ігнорував навігатор, який йому говорив повернутись назад і оминув повороти.  Коли я забрала доньку і зателефонувала йому, він відмовився зі мною спілкуватись. Відповідь була лише одна: «А вона коли сіла в машину, то сказала їхати на Наукову». Це повна брехня, адже коли ви сідаєте в машину, водій добре бачить адресу напрямку. Ми викликали поліцію, всі дзвінки водій скидає. Поліція телефонує, а абонент «поза зоною доступу». Сьогодні йдемо до слідчого», – розповідає жінка.

Згідно з викладеними скріншотами після поїздки водієм авто Dacia червоного кольору із номерами АО0499СВ був чоловік на ім’я Василь.

За словами Юліанни Гукової, після публікації її розповіді у соцмережах до неї звернулась ще одна дівчинка, яка стверджувала, що минулого літа потрапила у таку ж ситуацію з цим водієм. Спілкуватись із журналістами вона відмовилась.

Як повідомили «Ділу» у пресслужбі Головного управління Нацполіції Львівщини, наразі триває перевірка по цьому випадку.

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

Глава Украинской таксомоторной ассоциации Андрей Антонюк: Наш рынок такси - дикий

В нашей стране пассажир такси платит деньги за услугу, качество которой никем не гарантировано: его может везти глухой туберкулезник на неисправном автомобиле, и ответственности за это никто не несет. Хаос в Украине встречается в самых разных сферах, но рынок такси сумел выделиться даже на этом фоне. «КП в Украине» пообщалась с главой […]
error: Content is protected !!