У Харкові чоловік вирішив скористатися «таксі838» та був жорстоко ошуканий

У Харкові чоловік вирішив скористатися всеукраїнським таксі та був жорстоко ошуканий. Так, всього за п’ять хвилин вартість поїздки зросла в кілька разів і клієнт замість 50 гривень був змушений заплатити цілих двісті.

Про це розповіли в Telegram-каналі «Народний ревізор».

«Чоловік замовляв таксі 838 з пункту А в пункт В, стандарт, їхати потрібно було 7км. Додаток показав вартість поїздки 50 грн з урахуванням знижки. Вільне авто відразу не знайшли, передзвонив диспетчер і сказав, що є інша машина, її вартість — 112 грн.

Клієнт погодився, але по приїзду виявилося, що чоловік вже повинен заплатити майже 200грн, мовляв, 112грн — це тільки подача таксі», — йдеться в повідомленні.

В результаті клієнт заплатив більше і написав на підтримку. Вже у самому додатку пообіцяли розглянути звернення протягом доби, але в підсумку й через 2 тижні цього не зробили.

Джерело

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

Скільки на Рівненщині легальних таксистів (ВІДЕО)

Диспетчерська служба, до речі, не несе жодної відповідальності На Рівненщині періодично проводять перевірки таксистів. І досить часто виявляють нелегалів. Йдеться про перевезення без відповідної ліцензії, а отже – без відповідальності за наслідки можливих дорожньо-транспортних пригод, йдеться у сюжеті «Сфера-ТВ». На ліцензованому таксі має бути шашечка помаранчевого кольору, відповідне маркування на дверях […]
error: Content is protected !!