У Дніпрі водій Bolt обдурив відомого блогера (Відео)

Блогер Руслан Власенко розповів ситуацію, в яку потрапила його дружина і він сам. Хитрий таксист вирішив нажитися на їх довірі і обдурив на гроші. Про це кореспонденти Дніпровської Панорами з посиланням на сторінку Facebook Руслана Власенко.

Всі знають про спритних таксистів і їх любові до грошей. Так, в Дніпрі хитрий таксист відомої служби Bolt вирішив нажитися на довірі простих людей, але не підозрював, що потрапить на блогера.

Так, відомий блогер Руслан Власенко розповів на своїй сторінці в соцмережі про випадок, який стався з ним і його дружиною. Руслан розповідає, що його дружина зібралася їхати з центру міста додому, і він викликав таксі зі свого телефону. Скористався він послугою популярної служби Bolt. Разом з його дружиною, на таксі вирішила проїхати і її подруга. Так як подрузі було їхати далі, то дружина Руслана вийшла на зупинку раніше. Після того як дружина приїхала, Руслан поставив 5 зірок водієві і докинув чайових за швидку поїздку.

Але тут на них чекав сюрприз. Їм подзвонила подруга і розповіла, що водій почав вимагати гроші за проїзд і їй довелося заплатити 60 грн. Тим часом у Руслана з картки списали також 58 грн. за послугу таксі.

Руслан вважає, що водій зробив це навмисно, так як знав, що оплата проходить з карти під час виклику таксі. Також він додав, що зв’язався зі службою підтримки, там пообіцяли розібратися і повернути гроші на рахунок, а з водієм провести раз’яснітелбную бесіду.

«Будьте обережний і не потрапляйте до таких водіїв, перевіряйте всі ретельно», — підсумував своє відео блогер.

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

Луцька служба таксі заплатить штраф за стихійну рекламу

У Луцьку служба таксі розміщувала свою рекламу в нестановлених місцях. Її вже не вперше виявили на електроопорах та деревах міста. Про це йдеться на сторінці муніципалів Луцькради у фейсбуці. Керівнику філіалу у Луцьку видали два приписи на усунення стихійної реклами, які виконані не були. Тому інспектори мунварти склали два адмінпротокли за порушення […]
error: Content is protected !!