Tesla Model 3 перше електричне таксі в Нью-Йорку

У жовтні 2019 року Комісія з таксі та лімузинів міста Нью-Йорка (TLC), яка контролює міський парк «жовтих» авто, схвалила Tesla Model 3 як перший електрокар, що має право стати таксі в Нью-Йорку, повідомляє electrec.

Це дало поштовх до електрифікації культового парку з більш ніж 13 000 таксі в місті.

Відзначимо, автомобілі Ілона Маска стають особливо популярними в Європі серед служб таксі, зокрема й на таких ринках, як Нідерланди: понад 100 автомобілів Tesla експлуатуються в Амстердамі з початку 2014 року.

У Північній Америці електромобілі не настільки популярні для використання як таксі, але й там надолужують згаяне. Наразі все більше таксистів і компаній обирають Model S, адже економіка відіграє не останню роль.

ДжерелоПрисоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

В Днепре водитель Uklon врезался в дерево

В Днепре водитель легкового автомобиля Renault Logan, который принадлежит службе такси Uklon, не справился с управлением и врезался в дерево — сообщает «Днепр оперативный» со ссылкой на собственные источники. Авария произошла сегодня на улице Отечественной, перед выездом на улицу Калиновую. По имеющейся информации, 24-летний таксист не соблюдал скоростной режим, в результате чего […]