Сто гривень від Bolt за удар по обличчю?

Юлія Акользіна розповіла про шокуючий випадок який трапився під час поїздки з Bolt, у Запоріжжі.

27 січня, вона зі своєю 2,5-літньою дочкою була в клініці «Гамма» на прийомі у лікаря. Після прийому посадила дитину і няню в таксі «Bolt».

«Дочка почала кашляти в машині (у дитини пневмонія). На що цей таксист почав обурюватись і просити закрити їй рота. Дитина хворіє…їй важко дихати. Доїхавши до дому з обуренням і коли няня з дитиною вийшла з авто… ця недолюдина ( інших слів немає!) вийшой і ВДАРИВ няню по лицю!!! Дочка при цьому у неї на руках була! Надіюсь всі будуть уважні, коли цей урод Сергій буде приїжджати на виклик…Хоча надіюсь, що служба таксі і поліція приймуть міри«, — розповіла Юлія .

В Bolt повідомили, що вони прийняли міри щодо водія. Юлія повідомляє, що його заблокували в сервісі. Також адміністрація стверджує, що вони готові співпрацювати з правоохоронцями за їх офіційним запитом. А також дарують два промокоди на безкоштовну поїздку (до 100 грн).

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

У Києві водій uklon наїхав на чоловіка на пішохідному переході

У Подільському районі столиці автомобіль таксі наїхав на пішохідному переході на чоловіка Про це повідомляють Вартові.Еспресо.  ДТП сталася на перетині вулиць Верхній Вал та Житньоторзької. Як вдалося дізнатися Вартовим Еспресо, чоловік переходив дорогу пішохідним переходом і в цей час його не пропустив водій автомобіля таксі Citroen C-Elysee.  В результаті наїзду […]