Стартап Pony.ai першим отримав ліцензію на роботу самокерованих таксі в Китаї

Китайський стартап Pony.ai, який підтримує компанія Toyota, отримав ліцензію на роботу сервісу самокерованих таксі в Китаї. Таким чином, він став першою компанією, яка отримала схвалення на таку діяльність у Піднебесній.

Починаючи з травня сервіс роботаксі запустить в експлуатацію 100 самокерованих автомобілів в районі Наньша в Гуанчжоу. Надалі компанія має намір охопити інші райони міста.

За даними Pony.ai, пасажири можуть викликати та оплачувати поїздки через додаток. Її тарифи будуть відповідати стандартним цінам на таксі в Гуанчжоу. Обслуговувати замовників планується у проміжок часу з 8:30 до 22:30. У самокерованих автомобілях також буде присутній водій, це необхідно для забезпечення безпеки. Але протягом «короткого або середнього проміжку часу» від послуг водіїв планується повністю відмовитися.

У листопаді стартап отримав дозвіл (але не ліцензію) на експлуатацію 67 автомобілів у Пекіні. Він також прагне вийти на ринок США. Компанія тестує свої автомобілі в Каліфорнії з 2017 року та минулого року отримала дозвіл на експлуатацію самокерованих автомобілів без водіїв. Але деякий час тому один із самокерованих автомобілів Pony.ai потрапив в аварію в Каліфорнії, внаслідок чого дозвіл було припинено.

Pony.ai повідомляє, що до квітня 2022 року компанія здійснила понад 700 тис. поїздок і майже 80% пасажирів є постійними клієнтами.

Джерело: The Verge

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

Австралійський антимонопольний регулятор звинуватив сервіс Uber в обмані споживачів

Австралійський антимонопольний регулятор звинуватив сервіс Uber в обмані споживачів і звернувся до федерального суду країни з проханням оштрафувати американську компанію на 18,7 млн дол. Як зазначив регулятор, Uber регулярно «порушував австралійський закон про захист прав споживачів, роблячи неправдиві або оманливі заяви про вартість поїздки на таксі та плату за її […]
error: Content is protected !!