Прямо за кермом у водія таксі стався інсульт

У Києві вранці 15 липня сталася ДТП за участю автомобіля таксі. Прямо за кермом у водія, який перевозив у легковику пасажира, стався інсульт, він не впорався з керуванням автомобілем і в’їхав у маршрутку на зупинці громадського транспорту.

Про це повідомив пасажир таксі Сергій Прокоф’єв на своїй сторінці у Facebook.

Він уточнив, що їхав з Нивок у бік Виноградаря, коли у водія таксі стала незв’язною мова і припиниола працювати ліва рука. Машину повело на зустрічну смугу, але пасажиру вдалося вихопити кермо.

«Машина пішла на зустрічну смугу, я схопив кермо і однією рукою повів, а він з гашетки ногу не прибирає. І на крики «Тисни гальма» теж нуль. Ключі витягнути мізків не вистачило. Проїхали нормально так за відстанню. Як мені вдалося однією рукою машини обходити, та ще в повороти – адреналін, напевно. Але на кінцевій 26-го (на кінцевій зупинці тролейбуса №26 – ред.) я зрозумів, що далі дороги немає, попереду коло, праворуч зупинка. Вирішив у стовп, але потрапив у маршрутку. Жертв немає. Водій пару зубів втратив. Я згрупувався, цілий. Подушки не спрацювали», – розповів про ситуацію чоловік, опублікувавши фотографії з місця аварії.

Джерело

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

У Львові ДТП за участю трамвая і Bolt

У Львові на вулиці Городька дтп, трамвай і автомобіль Renault Logan (Bolt).
error: Content is protected !!