Потрібно підвищити тариф! У Маріуполі вночі мітингують таксисти

Сьогодні пізно ввечері, 3 лютого, на парковці супермаркету «Сільпо» відбулися збори таксистів Маріуполя. Близько 100 працівників цієї сфери виступили за підвищення вартості послуги перевезень. Про це з місця подій повідомляє кореспондент 0629.

За словами таксистів, тариф на проїзд в таксі сьогодні в місті формує одна служба таксі — найдешевша в місті.

«Решта служби орієнтуються на неї і не піднімають ціни, — розповів 0629 таксист Володимир. — З кожного з замовлення ми віддаємо їм не менше 10-15 відсотків, а тому така ситуація їх влаштовує. А нас ні».

За словами чоловіка, мінімальне замовлення на сьогодні в Маріуполі складає 23 грн до 2 кілометрів. Таких цін немає навіть в Запоріжжі і Бердянську. Там за подачу автомобіля та 2 кілометри клієнт платить 40 грн.

«Ви розумієте, що з 23 грн, я мінімум 5 повинен віддати службі таксі, оплатити газ, а також обслуговування автомобіля і в кращому випадку я зароблю 7 грн, в гіршому — буду працювати в збиток», — пояснив Володимир.

Таксист додав, що часом клієнту вигідніше їхати на таксі, ніж на громадському транспорті. Так, днями він прийняв замовлення з Покришкіна на площу Кірова. У таксі сіли 4 людини і заплатили за дорогу 23 грн, при тому що така ж поїздка на автобусі їм обійшлася б в 32 грн. При цьому їх розвезли по під’їздах.

На сьогодні в Маріуполі налічується близько 1500 автомобілів, що працюють в режимі таксі, але для більшості водіїв — це лише підробіток. Вони таксують після роботи на заводах.

«Я готовий купити ліцензію і платити податки, але ніхто на це не піде, ні одна служба. Їм не вигідно втрачати тих, хто таксує час від часу, а вони ліцензію купити не зможуть», — пояснив Володимир.

Таксисти сподіваються, що їх почують і найближчим часом тарифи будуть переглянуті до 35-40 грн за перших 2 кілометри і по 5 грн за кожен наступний.

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

Конкурент Uber і Uklon: Китайський сервіс таксі готується до запуску в Україні

Китайський агрегатор таксі DiDi готується до запуску в Україні в 2021 році. За інформацією видання, ще з 2020 року DiDi почав збирати команду для запуску сервісу в Україні. Наразі точних термінів немає, але DiDi запуститься в Україні в 2021 році. «Для України DiDi стане четвертим великим сервісом після Uklon, Uber […]
error: Content is protected !!