Несправні роботаксі заблокували вулиці Сан-Франциско

Увечері 30 червня декілька безпілотних таксі на деякий час заблокували рух у Сан-Франциско через раптову зупинку, пише TechCrunch. Деталі пригоди були опубліковані на Reddit.

Компанія Cruise, що працює за підтримки General Motors і Honda, тестує свою технологію в Сан-Франциско з лютого, але лише минулого тижня запустила комерційну службу роботаксі. Автомобілі працюють з певними обмеженнями — вночі вони їздять лише обраними вулицями, а швидкість не перевищує 48 км/год.

На фото пригоди видно щонайменше п’ять роботаксі, що зупинилися на вулиці. За словами автора фото, подія сталася близько опівночі. Працівники Cruise з’явилися на місце події «за двадцять хвилин», але їм знадобилося багато часу, щоб прибрати машини.

Представник Cruise визнав інцидент у заяві, наданій TechCrunch, але не надав подробиць про те, чому це сталося, і чи може проблема виникнути знову в майбутньому.

Це не перша пригода, пов’язана з безпілотними технологіями Cruise. На початку цього року офіцер поліції намагався зупинити роботаксі, ймовірно, через те, що вночі у машині були вимкнені фари. Пізніше у компанії заявили, що інцидент стався через людський фактор.

Джерело

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

Uber буде працюватилише з використанням ліцензованих таксі в Ізраїлі.

Нововведення, які мають збільшити якість обслуговування в таксі Uber, запроваджуються міжнародною компанією. Вже набрано тисячі водіїв для роботи з використанням ліцензованих таксі. Міжнародна служба-таксі Uber оголосила у неділю, 3 липня, про перезапуск своєї діяльності в Ізраїлі. У межах підвищення конкурентноздатності на першому етапі, працюватимуть лише з використанням ліцензованих таксі, тобто […]
error: Content is protected !!