«Не належить компанії». У DiDi спростували запуск сайту для України

У компанії DiDi спростували запуск українського сайту і заявили, що Facebook-сторінка DiDi Ukraine не належать компанії.«Офіційного сайту DiDi в Україні немає», — заявили в компанії.

У DiDi підкреслили, що високо оцінюють потенціал українського ринку міських перевезень і націлені на «швидке зростання і розширення бізнесу». Також в компанії додали, що уважно вивчають український ринок таксі.

Інформація про запуск сайту DiDi в Україні з’явилася днем раніше. Також в коментарі виданню dev.ua генеральний менеджер компанії Glovo в Східній Європі і Центральній Азії Дмитро Расновський, заявив, що частина менеджерів середньої ланки пішла з Glovo в DiDi на вищі позиції.

Нагадаємо, що вперше про плани DiDi по виходу на український ринок стало відомо в лютому цього року. За даними ЗМІ, сервіс почав набирати команду для запуску ще в минулому році.

Для України DiDi може стати четвертим великим сервісом таксі після Uklon, Bolt і Uber, в якому у DiDi є частка.

DiDi — китайський конгломерат, що надає транспортні послуги більш ніж 450 мільйонам користувачів в більш ніж 400 містах Китаю. Штаб-квартира компанії знаходиться в Пекіні.

Джерело

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

Uber может отказаться от текущей версии совместных поездок UberPool

Uber может отказаться от привычной версии совместных поездок UberPool. Об этом пишет Business Insider со ссылкой на источники в компании. Что случилось Uber пересмотрит функцию UberPool. Ранее на нее приходилась как минимум десятая часть поездок во всем мире. UberPool приостановили во время начала пандемии в связи с правилами социального дистанцирования. Тогда компания […]
error: Content is protected !!