Начал работу сайт Украинской таксомоторной ассоциации

Сегодня, 12 марта, как и было анонсировано, начал работать Официальный сайт Всеукраинской общественной организации «Украинская таксомоторная ассоциация». Главной задачей ВОО «УТМА» является содействие формированию в Украине цивилизованного и прозрачного рынка такси и его эффективному функционированию в правовой плоскости, а также, внесение предложений в органы государственной власти и управления по усовершенствованию нормативно-правовой базы хозяйственной деятельности в перевозках пассажиров и их багажа на такси.

На сайте utma.org.ua подробно представлены материалы пресс-конференции, состоявшейся в информационном агентстве УНИАН 1-го марта с.г., в т.ч. выложены полные видео и фото отчёты о мероприятии.

Также, на интернет-ресурсе ВОО «УТМА» уже можно ознакомиться с аналитической оценкой состояния дел на украинских рынках таксомоторных перевозок, которую полностью разделяют инициаторы создания общественной организации и их концепцией реформирования отрасли, а также, с предложением присоединяться к объединению таким субъектам хозяйственной деятельности (физическим лицам предпринимателям и юридическим лицам), которые соответсвуют критериям членства в организации.

Предложение о вступлении в ВОО «УТМА» копируем ниже:

Шановні колеги, учасники таксомоторних ринків України!


Головним завданням ВГО «УТМА» є сприяння формуванню в Україні цивілізованого та прозорого ринку таксі і його ефективному функціонуванню у правовій площині, а також внесення пропозицій до органів державної влади та управління стосовно удосконалення нормативно-правової бази щодо діяльності з надання послуг з перевезення пасажирів та багажу на таксі.

Головна особливість ВГО «УТМА» полягає у тому, що вона, будучи громадським об’єднанням, складається з легальних приватних підприємців-перевізників на таксі та представників автотранспортних підприємств таксомоторної галузі.Членами ВГО “Українська таксомоторна асоціація” можуть бути:

1. Фізична особа підприємець (ФОП) перевізник на таксі, який має належним чином оформлену ліцензію та ліцензійну картку на внутрішні перевезення пасажирів на таксі, а також відповідно до ліцензійних вимог обладнаний автомобіль.

2. Авто-транспортне  підприємство (АТП), яке надає послуги з перевезень пасажирів на таксі та має належним чином оформлену ліцензію та ліцензійні картки з дозволеним видом робіт на внутрішні перевезення пасажирів на таксі, а також відповідно до ліцензійних вимог обладнані автомобілі (власні або в лізингу) в кількості не менше 5 штук.

3. Інформаційно-диспетчерська служба (ІДС), яка має укладені письмові угоди на інформаційно-диспетчерське обслуговування з суб’єктами підприємницької діяльності – ліцензіатами з дозволеним видом робіт на внутрішні перевезення пасажирів на таксі, що в загальному володіють не менше ніж 50 автомобілями таксі, які обладнані у відповідності до ліцензійних вимог.

4. Інші зацікавленні  підприємці та юридичні особи, що мають будь-яке відношення до ринку таксомоторних перевезень  (автовиробники та їх дилери, лізингові та страхові компанії, станції технічного обслуговування та виробники спеціального обладнання на таксі, тощо), які зі свого боку готові запропонувати спеціальні вигідні умови для легальних учасників таксомоторного ринку України, в тому числі і для приватних підприємців.

Статутом організації передбачені вступні та щорічні членські внески, які сплачуються в наступному обсязі:

  • Вступні внески сплачуються разово:

1. індивідуальним членом ВГО «УТМА» у розмірі – 10 грн.;2. колективним членам у розмірі – 1000 грн.

  • Членські внески встановлюються у розмірі:

1. ФОП перевізник на таксі – 1 грн. на рік;2. АТП – у розмірі однієї мінімальної заробітної плати на рік;3. ІДС – у розмірі однієї мінімальної заробітної плати на рік;4. Інші зацікавленні  підприємці та юридичні особи – у розмірі половини однієї мінімальної заробітної плати на рік.Пропонуємо суб’єктам підприємницької діяльності фізичним особам-підприємцям та підприємствам, які відповідають зазначеним вище критеріям, вступати у ВГО «Українська таксомоторна асоціація».


Примітка 1: тимчасово на період розбудови сайту ВГО «УТМА» для звертань з метою вступу у ВГО «УТМА» просимо використовувати форми відправки електронних повідомлень:

  • для підприємців та підприємств м. Києва >>>>>
  • для підприємців та підприємств м. Донецька >>>>>
  • для підприємців та підприємств м. Львова >>>>>
  • для підприємців та підприємств м. Херсона >>>>>
  • для підприємців та підприємств м. Чернівці >>>>>
  • для підприємців та підприємств м. Євпаторія >>>>>

   Поки інші сторінки нашого сайту перебувають у стані формування:

  • для підприємців та підприємств з інших міст України >>>>>

Звернення від заявників, що ведуть діяльність у містах, де вже створено міські осередки ВГО «УТМА», будуть Правлінням організації перенаправлятися керівникам місцевих осередків.

Звернення від заявників, що ведуть діяльність у містах, де поки не створено міські осередки ВГО «УТМА», будуть розглядатися Президією Правління ВГО «УТМА» з врахуванням перспективи утворення відповідного міського осередку з числа таких заявників.

Примітка 2:при звертанні стосовно набуття членства у ВГО «УТМА» підтвердження відповідності зазначеним вище критеріям члена організації є обов’язкове. 


Голова Правління ВГО «УТМА» Анатолій Галазюк

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

«Бизнес» о таксомоторной реформе в Украине: «Рулевые игры»

Судя по всему, рынку таксомоторных перевозок не дождаться к Евро-2012 законодательных перемен. Уже неизвестно какой по счету вариант законопроекта о внесении изменений в некоторые законы Украины относительно осуществления хоздеятельности по перевозке пассажиров на такси и автомобилями на заказ, о котором неоднократно рассказывал БИЗНЕС (далее — законопроект №1; о нем см., […]
error: Content is protected !!