На Волині виявили понад 20 нелегальних перевізників

Рейдові перевірки для виявлення перевізників-«нелегалів» проводилися в області з 9 по 18 червня з метою виявлення тих, що надають послуги з перевезення без дозвільних документів.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Зокрема, за вказаний період, шляхом проведення рейдових перевірок перевізників щодо дотримання ними законодавства про автомобільний транспорт в області виявили 26 перевізників-«нелегалів». З них:

12 – це перевізники, що надавали послуги з перевезення пасажирів та їх багажу легковими автомобілями-таксі без дозвільних документів;

10 – перевізники, що надавали послуги з перевезення пасажирів легковими автомобілями на замовлення без дозвільних документів;

4 – перевізники, що надавали послуги з перевезення пасажирів автобусом на замовлення без дозвільних документів.

На вказаних перевізників складено 26 актів про порушення транспортного законодавства, відповідальність за які передбачає накладання адміністративно-господарських штрафів на загальну суму 44 тис. грн.

Також складено 12 протоколів про адміністративні порушення за ст. 164 КуПАП, які будуть передані до суду. У разі винесення судом рішень про застосування штрафів, сума фінансових санкцій становитиме від 204 до 408 тис. грн.

Здійснювали заходи посадові особи управління Укртрансбезпеки у Волинській області спільно з перевізниками, управлінням патрульної поліції у Волинській області та представниками Волинської ОДА.

Джерело

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

На Бульваре Дружбы народов произошло ДТП за участием Bolt (Видео)

Вчера произошло ДТП с Bolt на Бульваре Дружбы народов. Видео Kyiv Artyl
error: Content is protected !!