Макрон відповів критикам на звинувачення у закулісних домовленостях з Uber

Президент Франції Еммануель Макрон у вівторок відповів своїм критикам на звинувачення в тому, що він нібито мав таємні домовленості щодо компанії Uber, коли він був міністром економіки.

Про це, як пише «Європейська правда», повідомило видання Politico.

Виступаючи перед журналістами під час візиту на завод у французьких Альпах, Макрон сказав, що повторив би свої дії «знову, завтра та післязавтра».

Він відкинув звинувачення у тому, що, мовляв, зустрічі були приховані від громадськості та звинуватив критиків у створенні атмосфери, в якій зустрічі з іноземними керівниками компаній є поганою справою.

«Я підтримую (те, що я зробив), я бачив іноземних генеральних директорів, шок, жах», — сказав він з іронією.

«Я бачив їх на офіційних зустрічах із моїми радниками. І якщо вони створили робочі місця у Франції, я справді пишаюся цим», — додав Макрон.

Французький президент зазнав критики після того, як на вихідних були опубліковані внутрішні документи Uber, які просочилися в пресу.

Вони розкривали спілкування між кількома високопоставленими особами Uber і Макроном, коли він був міністром економіки в 2014-2016 роках.

The Guardian повідомила, що в той час, як інші члени тодішнього соціалістичного уряду Франції побоювалися проникнення Uber на ринок таксі, Макрон обмінювався текстовими повідомленнями з керівниками Uber та нібито проводив незадекларовані зустрічі з ними.

Лівий альянс NUPES та ультраправе «Національне об’єднання» закликали провести розслідування звинувачень на адресу Макрона.

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

Підрізати "грачів". Через війну тисячі українців пішли в таксисти, але влада...

Підрізати «грачів». Через війну тисячі українців пішли в таксисти, але влада готується ускладнити їм життя. В Україні планується велике зачистка ринку таксі. Днями у Раді зареєстровано новий законопроект №7542, у якому прописано посилення вимог до перевізників. Якщо зараз головним порушенням вважається відсутність у автомобілі таксометра (або якщо він не працює), […]