Конкурент Uber і Uklon: Китайський сервіс таксі готується до запуску в Україні

Китайський агрегатор таксі DiDi готується до запуску в Україні в 2021 році.

За інформацією видання, ще з 2020 року DiDi почав збирати команду для запуску сервісу в Україні. Наразі точних термінів немає, але DiDi запуститься в Україні в 2021 році.

«Для України DiDi стане четвертим великим сервісом після Uklon, Uber (DiDi має частку в цій компанії) і Bolt», – йдеться в новині.

На думку журналістів, прихід гравця рівня DiDi в черговий раз сильно вплине на український ринок агрегаторів таксі. Запуск сервісу створить додатковий попит на водіїв.Наразі невідомо, чи буде DiDi заходити тільки з таксі, або підключить й інші сервіси, на зразок прокату велосипедів.Нагадуємо:

DiDi — китайський агрегатор, з більш ніж 450 млн користувачів і кількома мільйонами водіїв.З моменту заснування в 2012 році компанія підняла більш ніж 21 млрд доларів інвестицій, її оцінка перевищує 56 млрд доларів за останніми доступними даними.DiDi працює через партнерства та інвестиції в схожі проєкти (99, Grab, Gareem) по всьому світу.

Джерело

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

Пассажиры получат новые тарифы. Как перекроит рынок такси заход в Украину китайской DiDi

Эксперты спрогнозировали снижение цен на услуги, как минимум на первых порах. В Украине увеличится число мобильных приложений по заказу такси – о планах по выходу в нашу страну объявил китайский сервис DiDi. Об этом сообщило издание Ain. Таким образом, к уже работающим в Украине такси-агрегаторам Uklon, Uber и Bolt присоединится […]
error: Content is protected !!