Hyundai запускає власний сервіс безпілотного таксі

У Сеулі розпочала роботу служба безпілотного таксі RoboRide. Першим його пасажиром став мер міста О Се Хун. Про це повідомляє пресслужба Hyundai.

Саме Hyundai спільно зі стартапом Jin Mobility є організатором сервісу таксі. Пасажирів возитимуть безпілотні електромобілі Hyundai Ioniq 5. Спочатку їх буде два, але з часом їх кількість збільшиться.

Електрокари оснащені автопілотом 4 рівня, тобто можуть пересуватись повністю самостійно. Втім, у салоні буде водій-оператор — в екстремальній ситуації він зможе взяти керування на себе. Сервіс RoboRide уже отримав усі необхідні дозволи.

Замовити таксі RoboRide можна буде через спеціальний мобільний додаток. Hyundai Ioniq 5 зможе взяти до трьох пасажирів.

Безпілотні Hyundai Ioniq 5 курсуватимуть у центральному районі Гангнам (саме про нього знаменита пісня Gangnam style). Оскільки трафік там досить сильний, то таксі RoboRide працюватимуть з 10:00 до 16:00 і їх експлуатація в години пік поки що не планується.

Звичайно, поки що RoboRide — пілотний проєкт, як й аналогічні служби автономних таксі в інших країнах. Він дозволить не лише «обкатати» автопілот у реальних умовах, а й випробувати систему взаємодії безпілотних автомобілів із «розумними» світлофорами й іншою інноваційною інфраструктурою сучасних міст.

Джерело

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

Uber в Україні доставлятиме людям екстрену допомогу

Uber доставлятиме невідкладну допомогу людям в українських містах. Про це йдеться в релізі Всесвітньої продовольчої програми ООН. Вони пояснюють, що обрали Uber через те, що вантажним автомобілям буває складно дістатися до людей, що потребують допомоги у густонаселених районах України, а автомобілі Uber є більш мобільними. До того ж парк менших транспортних засобів […]
error: Content is protected !!