Хмельницькі таксисти планують оголосити страйк

За словами водіїв, які працюють на міських службах таксі, актуальні наразі тарифи економічно не обгрунтовані. Тож возити пасажирів їм доводиться за копійки. Відтак хмельничан попередили: найближчим часом, якщо до вимог водіїв не дослухаються, з цим викликом таксі у місті можуть виникнути проблеми.

Відеозвернення хмельничанина Олександра, який в Інстаграм веде сторінку, що показує звичайне життя таксиста в обласному центрі, поширили в одній з вайбер-спільнот міста. Як зазначено у коментарі до відео, мета страйку, який можуть найближчими днями оголосити водії таксі, донести до керівників служб інформацію про те, що існуючі наразі тарифи економічно не обґрунтовані.

Ситуацію в країні всі знають, але ми обов’язково переможемо. Але – біда в таксі. Біда, пов’язана з тим, що ми, таксисти, возимо за копійки. Паливо виросло, амортизація виросла, елементарно – продукти, комуналка – все виросло. Я всіх розумію, але ми возимо реально за копійки, – наголосив Олександр.

Також він додав, що водії-таксисти не вимагають підняття тарифів на великі суми. Як зазначено у коментарі до відео, йдеться про підвищення тарифів на 20-30 відсотків.

Все адекватно, наші пропозиції до директорів служб були реальними. Тому я хочу довести до відома хмельничан та гостей міста: не дивуйтеся, якщо найближчими днями у вас буде проблема з викликом таксі. Ми будемо бастувати. Так що вибачайте, але ми мусимо за щось жити, – підсумував своє звернення Олександр.

Відео опубліковане: Новини Хмельниччини Автор: taxilifekhm


Нагадаємо, у Хмельницькому таксисти не лише возять пасажирів за гроші, а й долучаються до волонтерства. Так, з залізничного вокзалу мешканців інших міст, які прибувають до обласного центру, рятуючись від війни, безплатно підвозили водії однієї зі служб.

Джерело

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

У Варшаві жінки масово повідомляють про зґвалтування у популярних сервісах таксі

У Варшаві розслідують уже 20 справ щодо сексуального насильства в таксі, які жертви замовляли через популярні застосунки. Жертвами таксистів були польки та кілька іноземок, наймолодшій з них було лише 16 років. За офіційними даними, 11 злочинів у Варшаві було скоєно торік, дев’ять — цього року. Про це інформує місцеве видання. […]
error: Content is protected !!