Голова КМДА Олександр Попов вирішив перевірити столичних таксистів

З метою впорядкування перевезень пасажирів на таксі Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов підписав Розпорядження № 430 від 21.03.2012 р. «Про створення Робочої групи з впорядкування перевезень на таксі в м. Києві» та затвердив її персональний склад.

«Нам потрібно відпрацювати власний стандарт таксомоторних перевезень для Києва. Таксі повинне бути передусім безпечним та зручним, ми маємо встановити правила для водіїв щодо їхньої кваліфікації та стану здоров’я», – нещодавно зазначав голова КМДА Олександр Попов на круглому столі, що відбувся у столичній міській адміністрації.

Відповідно до цього Розпорядження, Головою Робочої групи затверджено Начальника Головного управління транспорту та зв’язку КМДА Євгена Водовозова, Співголовою Робочої групи — Заступника Голови Громадської ради при КМДА Андрія Антонюка.

Також до складу Робочої групи увійшли представники структурних підрозділів КМДА, Голова Постійної комісії з питань транспорту та зв’язку Громадської ради при КМДА В. Гриненко, Голова Київської міської профспілки таксистів М. Войтенко, Голова Правління ВГО «Українська таксомоторна асоціація» А. Галазюк, власник ТМ «Еліт Таксі» О. Круліковський, а також власники і директори служб таксі м. Києва.

Серед основних завдань Робочої групи – здійснення перевірки дотримання чинного законодавства України при наданні послуг з перевезення пасажирів на таксі та забезпечення належного реагування з боку посадових осіб на факти виявлених правопорушень при наданні зазначених послуг.

Відповідно до Розпорядження № 430 від 21.03.2012 р., Робоча группа з впорядкування перевезень на таксі в м. Києві регулярно інформуватиме Голову Київської міської державної адміністрації О. Попова про результати своєї роботи.

Інформація надана Громадською радою при КМДА

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

Олександр Попов: «Київська влада відкрита для конструктивного діалогу з усіма представниками ринку приватних перевезень»

Одне із важливих завдань, які сьогодні перед собою ставить міська влада, – сформувати чесну конкуренцію на ринку таксомоторних перевезень. На цьому сьогодні під час інтерв’ю з журналістами наголосив голова столичної держадміністрації Олександр Попов. Він повідомив, що консультації щодо реформування ринку таксомоторів наразі тривають. Для цього при КМДА створена робоча група, до складу якої увійшли як представники міської влади, так і компаній, які є членами асоціації таксомоторних перевезень Києва, а також представники всеукраїнської асоціації таксистів. Долучитися до її роботи можуть усі без винятку представники ринку, громадськість, надавши власні пропозиції та побажання щодо упорядкування ринку таксі. Головна мета групи – напрацювати пропозиції щодо наведення ладу у галузі таксомоторних перевезень та покращення якості обслуговування пасажирів.
error: Content is protected !!